2737
2734

خلاصه بگم 

یه پسره عاشقم بود . چند ماه تهدیدم می‌کرد خودمو و خودتو میکشم . تعقیبم می‌کرد که قبولش کنم . بعدش گندش درومد که با یکی نامزده و همون روزا که التماس می‌کرد جواب تلفنشو بدم نامزدی رو رسمی کرده بودن و از یه سال قبلش با دختره دوست بوده . عکس یه دختر دیگه استوری میکنه ، ولی هنوزم هر شب با یه شماره جدید بهم زنگ میزنه چون قبلیاش بلاکه که فقط صدامو بشنوه .

مرد گنده و مغرور خودخواه مثل سگ گریه میکرد که نمیتونم ازت بگذرم ولی هر روز عکس یه دختر دیگه رو استوری میکنه . به خونواده‌م گفتم و زنگش زدن و جوابش دادن که دست از سرم برداره ولی هنوز ول کن نیست 

و جالبیش اینه میگن عاشقانه دختره رو میخواد . اگه پدرم بفهمه خون به پا میشه اینم ول کن نیست . به دوست دختره خواستم بگم ، بیشرف تهمت زد که میخوای بینشون خراب کنی ، اینا عاشق همن و کلی حرف پشتم زد .

چیکار کنم خداااااااااا😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اینطوری بابام میفهمه  حساسه . سنش بالاست 😪

مامانت هیچ راه حلی نداره؟ تو چرا ازش شماره داری که استوری هاش میبینی ؟

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
بلاک کن انقد بلاک کن تا خسته بشه از سیمکارت خریدن. اگر ول نکرد تهدیدش کن به نامزدش میگی

گفت برو بگو ازش خستم ولم نمیکنه حداقل اینطوری از شرش راحت میشم 😐😐

2706