2733
2739

نگیرم اونا رو تو گرونی خرج الکی نکنم.

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صد مدل کاسه لگن پلاستیکی و سینی در همه ابعاد و سایزها 

چند روز پیش یک خانوم اینجا عکس جهاز گذاشته بود فکر کنم بیست تا سینی استیل و روحی در همه ابعاد داشت 

یک گوشه اتاق هم سرویس پلاستیک چیده بود هر چیزی که تصور بکنی دلشت

چرخ گوشت،سبزی خوردکن،غذا ساز

غذا ساز خیلی کاربرد داره .... 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2738

بیشتر به جاش نگاه کن، اگه قراره مستاجر باشی،خیلی از وسیله ها رو خلاصه کن،ولی نه اگه خونه ی خودتونه بازم به کابینت ها فضای پذیرایی بستگی داره

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊