2733
2734
عنوان

بن بست ...خیانت

176 بازدید | 15 پست

بعد ی سال هنوز حالم خوب نشده نمیفهمم چرا تاوان غلط اونا من باید بدم .. اگه زندگی کنم که تحمل کردنش خودش بدترین عذابه 

اگه جدا شم دوری از بچه هام و بلاتکلیفیشون خودِ مرگه برام ... 

پیش مشاوررفتی؟ 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دو جلسه با شوهرم رفتم موقت خوب بود بعدش دوباره حالم خراب شد

کتاب محدودیت صفر روبخون 

متاسفانه خیلیا تجربه ش کردن 

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
کتاب محدودیت صفر روبخون  متاسفانه خیلیا تجربه ش کردن

حتما ، ممنونم امیدوارم حالم را بهتر کنه 

ی روزایی ام که حالم خوب میشه از خودم بدم میاد میگم چطور میتونی با این ارتباط برقرار کنی کسی که تو را دور زده و نادیده ت گرفته 

بدبختی اینه خیلی ادعای دوست داشتنم داره خیلی عصبی میشم

2740

منم بارها با خودم میگم اگر خیانت دیدم چی اولا حتی با فکرشم جوش می اوردم ولی الان با خودم اینو میگم من چیزی کم ندارم و نمیذارم اگر همسرم خیانت کنه ،مطمعنا از بی ارزشی خودش است و ذات کثیفش و حتی اگر خیانت کنه هم ناراحت نمیشم ،اینو با خودت تکرار کن اون ادم بی ارزشیه 

حتما ، ممنونم امیدوارم حالم را بهتر کنه  ی روزایی ام که حالم خوب میشه از خودم بدم میاد میگم چط ...

درکت میکنم 

سعی کن بیشترکتاب بخونی 

اینو هم بزار به حساب رشد شخصیتیت

منم بارها با خودم میگم اگر خیانت دیدم چی اولا حتی با فکرشم جوش می اوردم ولی الان با خودم اینو میگم م ...

من خودم را کم نمیدونم چون اون طرف را دیدم و فهمیدم شوهرم واقعا حقیر بوده که زندگی و ارامشمون را به خاطر اون خراب کرد ولی هیچ طوری نمیتونم با شوهرم ارتباط بگیرم خیلی عصبی میشم و بهم میریزم البته پیش خودم خیلی نشون نمیدم 

من ی ساله نتونستم هیچ ابراز محبتی بهش کنم هیچی چون نمیتونم تظاهر کنم اونم ابراز محبت میکنه انگار خنجری رو دلمه دلم میخواد کلا کاری به کارم نداشته باشه کسی که ی روز ماموریت میرفت تا برمیگشت ارامش نداشتم الان دلم میخواد خونه نباشه 

و این عین مرگه  احساس و اعتماد و همه چیم مرده

اره تازه ی حسی درونت ب وجود میاد فقط  بفکر تلافی هستی همش میخوای انتقام بگیری .ولی خودتو کنترل کن هر کاری نکن .

اگه میخوای حال دلت کمی خوب شه فقط رها کن  کلا ول کن همه چیو و فقط اول خودت دوم خودت و سوم خودت اولویتت باشه اونوخ یکم بهتر میشی

اره تازه ی حسی درونت ب وجود میاد فقط  بفکر تلافی هستی همش میخوای انتقام بگیری .ولی خودتو کنترل ...

اون اوایل خیلی به انتقام فکر میکردم بخصوص وقتی میگفت چیزی نشده دلم میخواست نشونش بدم چطور نگاه ادم ی شبه عوض میشه دیدم همچین ادمی ارزش نداره شخصیتم را به خاطرش هزینه کنم 

امیدوارم خدا به دل همه قربانی ها ارامش بده منکه گاهی میبرررم 

درکت میکنم . آره برا منم همینو میگفت مردک

میگن مگه چیکار کردم؟ 

حالا چند تا پیام بوده دیگه!! 😞

من مدتها افسرده بودم، اما دیدم بخاطر بچمم که شده باید از اون وضع در بیام

خیلی بهم سخت گذشت

، ولی تا حدی رها کردمش