2733
2734

میزان درامدتون هم بگین من ده ساله ازدواج کردم ازصفرشروع کردیم الان خونه دارم وجهیزیه ام تکمیل کردم ماشین داشتم براتعویض خونه فروختم حقوق همسرجان 25حدودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول زندگی یه موتور داشتیم بعداز۹سال با۴تابچه یه خونه یه ماشین وموتور داریم حقوق همسرم هم ۱۳میلیون

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2740

وقتی ازدواج کردیم همسرم سرباز بودن و حقوق 6 تومن نه ماشین داشت نه هیچی ولی الان ماشین خریدیم و الان تو شرکت کار می‌کنه حدود 20 تومن حقوق میگیره البته ی سال نیم از زندگیمون میگذره

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

مستاجر بودیم ماشین نداشتیم ۲۰گرم طلا وسایل  خونم۷۰درصد بود. حقوق ب مرور زیادشد پدرشوهرم خونه ساخت الان۴سال گذشته خونه داریم ماشین گرفتیم ۵۰گرم طلا وسایلمونم شده۸۰درصد

ازقبل ازدواج خونه وماشین داشتین؟

نه بعدعقدزمین خرید الانم نصفه نیمه ام کمترساختیم دیگم پول نداریم ماشینم باوام ویکم طلای من خریدیم بعدتصادف کرد همه طلاموفروختیم دوباره یه ماشین خریدیم ولی جهیزیه واینا تاصدسال دیگم دارم چیزی لازم نداریم 

البته مشکل ماشغلشه  یکی دوساله درست حسابی کارگیرش نمیاد 

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2706