2733
2734
عنوان

توی اتوبوس این صحنه زشت دیدم ...

678 بازدید | 18 پست

دیشب داشتم از دانشگاه برمیگشتم خیلی شلوغ شده بود و دختره با دوستش چسبیده بود بهم دوتاشون کم سن سال نهایتا دوازده سالشون بود حتی هنوز اندامشون بچگانه بود دیدم داره برای پسره عکس های لختش می‌فرسته یکدفعه مغزم داغ کرد و خیلی ناراحت شدم یجورایی دلم برای آسیب هایی که قراره بخوره سوخت...

لطفا مراقب بچهاتون باشید محبت کنید اینقدر رفیق باشید که دنبال توجه آدم دیگه ای نرن 😞

حالا میای تو این سایت از بلوغ زود رس که این روزها گریبان گیر شده میگی یه عده میخوان ادمو بخورن

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره واقعا فاز روشن فکری برمیدارن 

🤦🤦🤦💔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من نمی‌دونم چرا بچه های الان این قدر خودسر هستند,ما یک همسایه خیلی خوب و مودب و آروم و باشخصیت داریم ،خانمه خیلی مراقب بچه ها هست ،به درس و مشق شون خیلی میرسه و همه جوره مادری می‌کنه ولی مثلاً پسر ۱۷ سالش یواشکی سیگار و‌گل میکشه، دختر ۱۰ ساله اش ابرو بر میداره و با پسرها چت می‌کنه

واقعا برام عجیبه که چرا!؟

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2740
من نمی‌دونم چرا بچه های الان این قدر خودسر هستند,ما یک همسایه خیلی خوب و مودب و آروم و باشخصیت داریم ...

واقعا نمیدونید چرا😶این بچها تحت تاثیر جامعه اینجوری میشن🤦

من نمی‌دونم چرا بچه های الان این قدر خودسر هستند,ما یک همسایه خیلی خوب و مودب و آروم و باشخصیت داریم ...

خیلی سخته توی این دوره و زمانه بچه داری بنظرم واقعا آدم تا وقتی توانایی رسیدگی کامل نداره نباید بچه بیاره حتی شده توی هر سنی در مورد روحیات و اخلاق بچها بامشاور درمیون بزاره ولی راست میگی زمانه اینجوری شده دیگه بچگی نمیکنند.

اره درسته جامعه بدی شده این خیلی ناراحت کنندست

کلا نمیشه چیزیگفت اینجاجایی هست که اگه یه نوجوان تاپیک بزنه پدرم امروز به پوششم گیر داد نود درصد پدره رو فحش میدن😑

پسر من چهارده سالشه تا حالا تنهایی دو تا خونه اونورتر هم نرفته خب نباید بچه ها.ر و ول کنن  

اره درسته حداقل تا شانزده سالگی مراقبت کن .

ولی نزار یوقت افسرده بشه مدام باهاش بیرون برو و باهاش دوست باش براش چیزایی که دوست داره بخر کلاس های مختلف ورزش بزارش و خودت باباش سه تایی سینما برید وقت بگذرونید

واقعا نمیدونید چرا😶این بچها تحت تاثیر جامعه اینجوری میشن🤦

آفرین دقیقااااااااااااا منم همین را به مادرش گفتم، ولی مادرشون میگه نمیتونم برم تو مدرسه بهشون بگم با این بگرد با اون نگرد.

میگه پسرم سه سالی که آنلاین بود از کنج خونه تکون نخورد تا رفت مدرسه سیگاری و دختر باز و ....شد

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم