2733
2739

آخرین حرفش چی بود؟

خودم آخرین روز آرایش کرده بودم داشتیم میرفتیم مهمونی عکس و فیلمامو گرفت گفت ازین به بعد هر روز صبح میبینمشون امید بگیرم نمیدونستیم اون روز دیگه آخرین روزه و جدا میشیم بعدش:)

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عادی صحبت میکردیم

اسفندماه سالهای گذشته بود

بعد گفت توو جمع رفت برای خودش چایی ریخت گفت اگر میخواهی برو خودت بریز

منم ناراحت شدم 

قهر کردیم

میخواستم عید بهش تبریک بگم آشتی کنیم

یهو دیدم نامزد کرد!!

دختری که باهاش نامزد کرد رو میشناختم! دختره خودش نامزد داشت باهم مشکل داشتن! جدا شد! سریع باهم عقد کردند! 

2740

افتضاح بود 

خیانتش برام رو شد 

حالی که اون لحظه داشتم خیلی عجیب بود:) 

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^

اخرین بار خاک سپاری مادربزرگش دیدمش

همش تو بغلم بود گریه میکرد 

بعد موقعی که داشتن خاک میریختن روش با گریه سر منو بوس میکرد میگفت مامان با خیال راحت برو ، من .... رو ( منو میگفت) تاج سرم میکنمش

اخه بزرگترین ارزوی مادربزرگش و وصیتش ازدواج ما بود 

حتی مخارج عروسی هم دم اخری ریخته بود تو کارت روش حک کرده بود مخارج عروسی x و y

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2706