2737
2739

یکی دو روزیه ن میتونستم زیر تاپیکی نظری بدم ن اینکه سایت واسم بروز میشد😐

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐

بله

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی حس بدی بود

تو که ممدباهات بود🤣

اره خیلی من فقط توتاپیکای قدیمی بودم وفقط میتونستم لایک کنم

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
تو که ممدباهات بود🤣 اره خیلی من فقط توتاپیکای قدیمی بودم وفقط میتونستم لایک کنم

اتفاقا ممد ماموریته تنهابودم،انقدم دلم گرفته بود نزدیک عروسیمونه فامیلشون فوت شد من کرونا گرفتم چندکیلو کم کردم کلییی لاغر شدم براعروسیم،استرس جنگ دارم بدتر بی اشتهاشدم نکران اینکه همسرم ازم دوره جنگ بشه بدتر نگران ترشدم ،اینکه توعروسیم جنگ نباشه تازه کلی استرسای دیگ دارم ،بخدانمیدونم باکی درددل کنم،نزدیک عروسیمه ولی انقدررر فشار رومه دل نگرانم بجای اینکه ذوق داشته باشم همش توفکرم😢😭

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
اتفاقا ممد ماموریته تنهابودم،انقدم دلم گرفته بود نزدیک عروسیمونه فامیلشون فوت شد من کرونا گرفتم چندک ...

جنگ نمیشه 

من هم چندروز پیش اینقدراینجاتاپیک جنگ زدن استرس گرفتم ونگران شدن 

این  استرس های عروسی روهمه دارن سعی کن خودتو اروم کنی فکروخیال جنگ روبذارکنار 

این روزهایی ک نزدیک عروسی هست بهترین روزهاته سعی کن استرس وفکروخیال ازخودت دورکنی

2738
جنگ نمیشه  من هم چندروز پیش اینقدراینجاتاپیک جنگ زدن استرس گرفتم ونگران شدن  این  ا ...

چشم عزیزم سعیمو میکنم توروخدا بادل پاکت دعاکن برامون خداکنه هرچی ازخدامیخوای برات بشه🥺❤️🫂

چشم عزیزم سعیمو میکنم توروخدا بادل پاکت دعاکن برامون خداکنه هرچی ازخدامیخوای برات بشه🥺❤️🫂

باش عزیزم 

دعات میکنم 

ایشالا زودبری سرخونه وزندگیت 

خوشبخت شی گلم♥️

باش عزیزم  دعات میکنم  ایشالا زودبری سرخونه وزندگیت  خوشبخت شی گلم♥️

مرسی قشنگم ،بهترینا سهم زندگیت باشه مهربون🌺♥️🥰