2733
2734
عنوان

خانومایی که پسر یه نکته مهم

674 بازدید | 22 پست

سلام. مامانای عزیز همونقدر که پوشیدن لباس های لختی جلوی پسرتون مخرب هست پوشاندن بیش از حد خودتون و دختراتون هم مخرب هست. مامانایی که زیاد خودشون و بدنشون رو پیش پسراشون میپوشونن ممکنه باعث بشه در ذهن پسرشون زنانگی و ظرافت و زیباییش گره بخوره با مسائل جنسی. عواقبشم همین مرداست که تو خیابون به تن خانوما دست میزنن یا هیزن. پوشیدن تیشرت و تاپ غیر س..کسی و یا شلوارک هایی که زیاد کوتاه و تنگ نیست هیچ ایرادی نداره.اینکه چشم پسرتون عادت بکنه به زنانگی فارق از جنسی بودن اون برای زندگی مشترک آینده ش با همسرش و نوع برخوردش با زنان جامعه خیلی خوبه❤️

موافقم شدید

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهات موافقم عمقی نگاه کنی حرفت خیلی خیلی درسته عزیزم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2731
نه بابا راست میگی پس این همه کشور های غربی لختن چرا چشمشون عادت نکرده

عادت کرده دیگه

بجز بعضیا که کلا مریض جنسین

شما بری داخل غرب تیشرت و شلوار یا شلوارک بپوشی داخل خیابون مردا برمیگردن نگاهت میکنن؟

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740
نه بابا راست میگی پس این همه کشور های غربی لختن چرا چشمشون عادت نکرده

اونا مریض جنسین دیگ عزیزم همین الان ی شال سرت نکنی تو ایران قدم بزنی هزارنفر با چشمای درشت و هیز نگات میکنن چون عادت نکردن ولی کشورای غربی اینطوری نیست و کمتره ک اونام بیمارن