2733
2734
عنوان

حساسیت به پنی سیلین

54 بازدید | 7 پست

خانما من امروز برای اولین بار آمپول پنی سیلین زدم قبلا نزده بودم دکتر تست نکرد برام همینجوری زد بعد الان بدنم خیلی میخاره چندتا جوش گنده هم زدم تو نت زدم زدم نوشته بود یکی از علائم حساسیت به پنی سیلین همین جوش و تاول و.. ایناس یعنی الان این خارش و جوشا از علائم حساسیت به پنی سیلینه؟خطرناکه؟

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
من یبار پنی سیلین زدم بعد بدنم کهیر ریخت دیگه پاشدم رفتم بیمارستان یه سرم زد درست شد باز میخای ...

ممنون عزیزم زنگ میزنم

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید حتما تست می‌کردید. حتی یک ماه هم از آخرین بار که زدید بگذره، باید تست کنید. به نظرم حتما همین ا ...

خودمم به دکتر گفتم اول تست کنه تا حالا نزدم گفت نیاز به تست نیست تازه چهارتاهم زدم🤦‍♀️

سه تاشو دیروز  یکیشو امروز  

نمیدونم والا. ولی شاید چون دیروز زدید و حساسیت نشون ندادید، امروز هم براتون زده. ولی دیروز باید تست میکرده. ولی از دیروز خیلی گذشته. انشاالله که چیزی نیست. حالا میشه زنگ بزنید از اطلاعات دارویی سوال کنید. 

2740