2737
2734
عنوان

چیکارش کنم راهنمایی کنید!!!!

96 بازدید | 18 پست

دوستم خیلی دلش کوچیکه 

هر بار که میره یه چیزی بخره بعد از چند لحظه میاد میگه پول همرام نیست ۲۰ تومن بدین ما هم میدیم ولی بهمون پس نمیده حتی بهش هم میگیم یه جوری خودشو میزنه به نفهمی انگار داریم شوخی میکنیم.

مگه وظیفه ماست که ساپورتش کنیم لطفا راهکار بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه هرروز باهاش در ارتباطی؟ خب نده مگه مجبوری بگو ندارم

به زور مجبورت میکنه میگه کیفتو ببینم؟تو چطور ۲۰ تومن همراهت نیس؟پست میدم نگران نباش یه میلیون نیست که!و ازین حرفا

نمیدونم چون من دلم نمیاد به کسی نه بگم اگه داشته باشم حتما میدم 

خب منم همینجوریم ولی کلافه شدم آدم اینقدر پول دوست اخه واقعا خیلی زشته قرض رو بهت یادآوری کنن نمیدونم این چطور نمیمیره

2738
باهاش ارتباط رو کمتر کن والا کنه هس

مجبورم همین کارو بکنم فکر میکنه ما احمقیم وقتی بهش میگیم این همه پول خرده مارو نمیخای پس بدی میگه شما کی بمن پول دادین خوشو میزنه به نفهمی میگم یه بار تند برخورد کنم تا بفهمه جدی ام

مجبورم همین کارو بکنم فکر میکنه ما احمقیم وقتی بهش میگیم این همه پول خرده مارو نمیخای پس بدی میگه شم ...

عجب ادمیه من بودم حسابش میرسیدم حالا رو بند رفاقت یه بار دوبار نه دیگه اقد پرو

عجب ادمیه من بودم حسابش میرسیدم حالا رو بند رفاقت یه بار دوبار نه دیگه اقد پرو

بابا من که خسیس نیستم ۲۰ تومن و ۱۰ تومن اشکال نداره ولی هر دفعه آخه

اونم پس نمیده به کل فراموش میکنه و انکارش میکنه اصلا یه چیزی هم براش بگیری باز تشکر نمیکنه جوری رفتار میکنه انگار وظیفته بعدم بی منت می‌کنه

بابا من که خسیس نیستم ۲۰ تومن و ۱۰ تومن اشکال نداره ولی هر دفعه آخه اونم پس نمیده به کل فراموش میکن ...

خب منم همینو میگم ادم چند بار بده عیب نیس نه هر دفعه اگه خواسی روش رفیق پروندن یادت بدم😂🤣

2706