2733
2734

چند سال پیش من از کارت بابام 

بدون اجازه یه کرم سفارش دادم

بابام فهمیدش گفتش تو چبزی خریدی

منم از ترسم گفتم نه

۷۰۳ تومن بود زیاد بود چند سال پیش

گفتم دعوا مبکنه ولی کلن کاری نداشت بهم اگه میگفتمم 

من همه چی به رلم میگفتم اینم گفتم گفتش من میزنم گفتم نمیخواد گفتش نه میزنم زدش گفتم بهت میدم گفتش نه نمیخواد

حالا بعد چند سال میگه پول بد پول خودمه 

من  ۲۰۰ از رفیقم قرض گرفتم بهش دادم 

بعد دلم براش تنگ شد قهز بودیم خواستم بهونه کنم شماره کارتو

که با هم چت کنیم

بهش پیام دادم شماره کارت بفرست یدفعه شروع کرد  گفتش ار پول من تا فردا ۱۲ شب بزن 

منم گفتم خب مهلت بده نمیتونم 

کار که نمیکنم سنی ندارم باید از پول ت جیبی جم کنم بدم بهت 

گفتش من نمیدونم ندی زنگ میزنم داداشت مامانت بده 

چند باری دعوا کردیم زنگ زد داداشم مامانم

داداشم سیمکارتم شکوند حتی به داداشم  پیام داده بود انقدر رو داره 

اوایل رابطه خوب بود و باباش زنگ زدت بود به بابام راجب خواستگاری و‌دوست داشتن ما حرف زده بود 

دیگه منم فهمیدم قصدش جدیه 

شماره خانوادمون فامیلا بهم دادیم 

بعد من رفتم به رفیقم گفتم میتونی قرض بدی یا باهاش حرف بزنی گفتش باشه

رفت پیویش رلم با رفیقم خیلی بد حرف زده بود و بی احترامی کرده بود

همون موقع رلم اومد پیویم گفتش حالا ادم میفرستی تا فردا ۴ وقت داری ندی پولمو زنگ مزنم به خانوادت

رفیقم بیچاره تا اخر شب داشت باهام چت میکرد میگفت یه فکری میکنیم باهم حلش میکنیم

خلاصع فردا رفتم مدرسه رفیقم گفت بچه ها میتونید پول قرض بدید یکی کلن روش کرد اونور واقعا خیلی بدم اومد از حرکتش میتونست بهونه کنه بگه ندارم یکیم اومد چرت پرت میگفت میگفت تو نیاز به بابا داری:)جوری که اشکم در اومد همون موقع 

چون بابام ۳ ماه فوت شده

تازه ۷۰۳ تومن رلم گفته ۸۰۰ بزن

من بزور بدبختی تونستم ۵۰۰ جور‌کنم و زدم 

حالا رلم میگه عمل دارم و عکس داد 

میگه چرا رفتی ب رفیقات گفتی  همه رابطه رو میگم واقعیت گفتم 

مردمم گفتن من یه روزم نمیموندم با این فکر کردی همه منن

بنظرتون چجور رفتار کنم با رلم 

با اون رفیقامم که صد تا حرکت حرف زدن چی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفیقت چقد داغونه و بچه ساله.

رفت داغون تر

بیخیال شو

با این ادمای سمی نباش

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2740

این قضیه میگذره 

سخت یا آسون بالخره حل میشه 

ولی از این جا به بعد دور این پسر رو خط بکش 

سعی کن هرچی زودتر پول کسایی که ازشون قرض گرفتی رو برگردونی 

و تا جایی که میتونی تو زندگی صورتت رو با سیلی سرخ نگه دار ولی زیر دِین کسی نرو 

عزت نفست رو اولویت قرار بده 

هیچوقت نزار کسی بتونه سرت منت بزاره یا رفتار بدی باهات داشته باشه

تو این سن از اشتباهت درس بگیر که تو آینده خیلی به دردت میخوره عزیزم

فروشگاه لوازم خانه و آشپزخانه ما ⬅️ best_host_shop

به نظرم هنوز واسه تو رابطه بودن مخصوصا از نوع ازدواجی سنت کمه و صادقانه بگم بچه‌ای و اینو فقط چون سنت کنه نمیگم رفتارهات هم بچگونه‌اس 

این پول رو جور کن بده ولی نه ۸۰۰ همون ۷۰۳ بگو مبلغش همینقدر بود منم همینقدر میدم

بعدشم این آدمو بذار کنار همچین آدمی به نظرت به درد ازدواج میخوره؟ وقتی میدونی تو با اینکارش زنگ زدنش آسیب میبینی و اینکارو قبلا کرده و بازم داره تهدیدت میکنه؟

بعدشم حالا حالاها وارد رابطه نشو بذار یکم بزرگ شی بعد

آدم نباید کل رابطه رو بذار کف دست دوست‌هاش و حتی اینکه به دوستت گفتی بره پی‌ویش هم اشتباهه آدم دیگران رو نباید تو مشکلات رابطه‌اش دخالت بده وقتی دخالتشون واجب نیست

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم