2733
2739

سلام خوبین دوستان😊

من دوس دارم یکم کار خلاف کنم چون تا حالا هیجانی تجربه نکردم.ساده بگم دوس دارم خیلی دوپامین تو بدنم ترشح بشه البته کار خلاف خفیف نه بزرگ😂

چیز بعدی که میخوام دوس دارم وارد رابطه بشم چون تا حالا نشدم.😆

یا

یه بار جیمی جامپ بشم بپرم وسط بازی فوتبال و بازی برا۵دقیقه معطل کنم😑🙄

ولی کلا خلاف بیشتر دوست دارم؟

شما بگین کدوم کار انجام بدین که تا حالا انجام ندادین؟

قطع رابطه:))

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زبان فول شم

کتاب نهج البلاغه رو بخونم

ارشد بگیرم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

الان کاری که خیلی دوست دارم و نمیتونم انجام بدم اینه که میخوام بخوابم ولی حوصله ندارم برم بخوابم 😐 منو کار هیجانی...

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))

من دوس دارم برم پل معلق

و پل شیشه ای

بعد برم پیست ماشین کورس بذارم (حالا گواهینامه هم ندارماااا🤣)

دوس دارم هرازچندگاهی بقیه رو اذیت کنم😁مثلا زنگ خونه بزنم در برم(تاحالا اینکارو نکردما فقط شیطون گولم میزنه)یا بقیه رو سرکار بذارم 

2740
زبان فول شم کتاب نهج البلاغه رو بخونم ارشد بگیرم

عزیزم سوالم ربطی نداره 

دوست داشتی جواب بده آدم مذهبی هستی؟ 

از همون اول بودی یا بعدا مذهبی شدی؟ 

من جدیدا دوست دارم بیشتر نزدیک خدا و ائمه بشم.. 

عزیزم سوالم ربطی نداره  دوست داشتی جواب بده آدم مذهبی هستی؟  از همون اول بودی یا بعدا مذ ...

بله عزیزم مذهبی هستم

نه از اول نبودم 

راهی بود که بهم آرامش داد

یوگا و ورزش و.... اینا همه موقته

آرامش محض همون آغوش خدا و اهل بیته

بخوام بهترند تا راه خوب معرفی کنم نماز شب 

معجزه س

سخت نگیر که طولانی بخونی و خسته بشی 

اول ملایم شروع کن

فایل های صوتی و کلیپای استاد شجاعی رو ببین

مثل چگونه عبادت کنیم ؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
بله عزیزم مذهبی هستم نه از اول نبودم  راهی بود که بهم آرامش داد یوگا و ورزش و.... اینا همه م ...

از پارسال وقتی رفتم زیارت امام حسین کلا یه ادم دیگه ای شدم دو سه ماه نماز میخونم ولی باز ول میکنم نمیخونم در حالیکه نمازو خیلی دوست دارم 

چی باعث شد تو تو این راه بمونی؟ 

امسال قول دادم اگه باز برم زیارت همون ادمی بشم که دلم میخواد

از پارسال وقتی رفتم زیارت امام حسین کلا یه ادم دیگه ای شدم دو سه ماه نماز میخونم ولی باز ول میکنم نم ...

سخنرانی های مذهبی گوش میدم

حرفای استاد شجاعی طبیب روحمه 

زیاد با خدا حرف بزن

مشکلاتی که تو زندگی داشتم هم تاثیرش زیاد بوده

نمی تونم بگم تو این راه موندم ادعایی هم ندارم چون رفتم تو جاده خاکی 

ولی بازم آغوش گرم خدا فقط آرومم می کنه

همیشه از خدا میخوام شیرینی بندگیش رو بهمون بچشونه

2706