2737
2739
عنوان

بیاین ازدکتر بی ملاحضه بگم 😡

285 بازدید | 18 پست

بچه ها آبجیم ۲ ماه پیش زایمان کرده سزارین شده بعد ۲ ماه هنوز خونریزیش واینستاده امروز رفته سونوگرافی گفته جفت جا مونده کسی این مشکل براش پیش اومده آخه یه دکتر چقدر می‌تونه نادون باشه که جفت و خارج نکنه بچه ها به نظرتون با دارو خارج میشه یا باید عمل کنه براش دعا کنید توروخدا که با دارو رفع بشهو نیازی به عمل نباشه 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چجوری میشه 🫠

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

جفت مگه اون نیس که اگه بمونه خدای نکرده باعث مرگ میشه؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه دکتر بی سوادی بوده 😐 انشاالله زودتر خوب شن و نیازی به عمل نباشه 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2728
2740
جفت مگه اون نیس که اگه بمونه خدای نکرده باعث مرگ میشه؟

خدانکنه نمی‌دونم والا من اولین باره همچین چیزی دیدم الهی خیرنبینه اون دکتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشا الله که مال شما رفع شه فامیل ما عمل کرد ازدست دکتره هم شکایت کرد

الان بچه ها گفتن خطرناکه ترسیدم فامیل شما کی فهمید کی عمل کرد یعنی بازم سزارین کردنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706