2733
2739

لطفا شما هم برای درست شدن کار نامزدم و به هم رسیدنمون تا چند ماه دیگه دعا کنید❤️

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️

براتون ایه الکرسی خوندم . دعا کن برام ❤️

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
براتون ایه الکرسی خوندم . دعا کن برام ❤️

ممنونم عزیزم انشالله هرچی خیره برات پیش بیاد❤️

شكوه از پيله مكن،پروانگي آغاز كن..!🌱🦋یه دختر ۲۱ساله، احساسی،آروم و زودرنج تشریف دارم 🥰😌عاشق طبیعتم و روحم رو تازه میکنه✨️🌻همه ی ماگاهی خسته میشویم، می‌رنجیم، ناامیدی را تجربه می‌کنیم و حساسیت‌هایی داریم. این‌چیزها بخشی از صفاتِ انسانیِ ما است. مانمی‌توانم از «انسان بودن» انصراف بدهیم🧚‍♀️💕☁️
التماس دعا اسمم نهال،لطفا دعاکن امسال آزمون دکتری که دادم جوابش خوب باشه رشته و جایی که میخوام قبول ...

ایشالا قبول میشی عزیزم 

فکر کنم امروز جوابشون اومد

سلام 100 صلوات میفرستم براتون مشکل حل بشه به هم برسین وخوشبخت بشین التماس دعا 

ممنونتم❤️🦋

2740