2737
2739
عنوان

لرزش و صدا دادن پرده گوش

35 بازدید | 5 پست

سلام من دوماهی هست که پرده گوشم یه مشکلی پیدا کرده که موقع شنیدن صداهای بلند و یا موقع خمیازه کشیدن حس میکنم پرده گوشم میلرزه و یه صدایی هم میده مثل صدای خش خش یا تق تق یا پت پت.دقیقا نمیتونم توصیف کنم ولی همون لحظه که میلرزه یه صدایی هم میده.

میخواستم بپرسم ازتون لطفا اگه اطلاعاتی راجب مشکلم دارین خیلی ازتون ممنون میشم راهنماییم کنین🙏🏻

سلام 

صدا هایی مثل پت پت و خش خش و وز وز و اینا از تو گوش ممکنه بخاطر رفتن یک حشره ای چیزی تو گوش باشه 

ولی اینکه میگین موقع خمیازه یا صدا های بلند اینطوری میشید نمیدونم ممکن هست اصلا حشره ای چیزی نباشه ولی اگه شک داشتین یا هر چی خب برید دکتر 

سلام 

صدا هایی مثل پت پت و خش خش و وز وز و اینا از تو گوش ممکنه بخاطر رفتن یک حشره ای چیزی تو گوش باشه 

ولی اینکه میگین موقع خمیازه یا صدا های بلند اینطوری میشید نمیدونم ممکن هست اصلا حشره ای چیزی نباشه ولی اگه شک داشتین یا هر چی خب برید دکتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  صدا هایی مثل پت پت و خش خش و وز وز و اینا از تو گوش ممکنه بخاطر رفتن یک حشره ای چیزی تو ...

نه حشره داخلش نیست 

فقط موقع شنیدن صدای بلند پرده گوشم یه طوری میشه انگار میلرزه و همون موقع که میلرزه یه صدایی هم میده 

دکتر رفتم چیزی نفهمیدن🫠

2731