2733
2734

ما ۱۲ ساله دوستیم

دوست صمیمییییی محرم دل

.

من طراحم گاهی از نت فایل و عکس دانلود میکنم باید تو تلگرام ذخیره کنم که بتونم تو سیستم باز کنم

برای همین فایلهای رو می‌فرستادم تو چت خودم و دوستم که اونجا سیو شه 

دوستم چندباری با خنده گفت مگه صفحه چت من جای زباله و چیزای اضافیه منم میگفتم اینا اسرار زندگیمه که با تو شیر میکنم

فکر نمیکردم ناراحت شه و اندازه چندتا فایل نباشم براش

یعد دیدم تلگرام منو بلاک کرده دوباره با خنده گفت هروقت دیگه اینجا نفرستادی بگو آنبلاک کنم

فکر کردم شوخیه

بعد چندروز دیدم بلاکم بهش پیام دادم کارت بچگانه و زشته مگه چندتا فایل فرستادن از سمت دوستت چه اشکالی داشت اونم گفت منم ناراحتم

گفت نه تو به خاسته من اهمیت ندادی

گفتم تو همیشه با شوخی میگفتی اینا چیه میفرستی 

اگر یکبار جدی میگفتی ناراحتت میکنه نمیفرستادم و بهم برنمیخورد

خلاصه من بهم برخورده احساس میکنم تحقیر شدم

و به دوستی که هرروز یا یروز درمیون زنگ میزدم ده ر زه زنگ نزدم

رفیقم بود بهش گفتم من تو اون صفحه چت با تو دردودل میکردم برات اهنگ می‌فرستادم چیزی میخریدم عکسش رو بتو نشون میدادم اما تو فقط فایلهای اضافه رو دیدی 

ناراحت بودی باید میومدی محترمانه میگفتی نه اینکه بلاک کنی

گفتم حق نداری تا ابد انبلاکم کنی چون من مزاحمم که بلاک شدم

گفت من فقط تلگرام بلاک کردم چون هی فایل میدادی ولی میتونیم اینستا چت کنیم زنگ بزنیم چیزی عوض نشده

گفتم بر من عوض شده دلم شکسته ازت

گفتم من انقد بدرد نخور نیستم که کسی به خودش اجازه بده یروز بلاک کنه یروز آنبلاک 

بچه ها دلم ازش شکسته چیکار کنم

بی تعارف بگین من واقعا مقصرم

از هم عذرخواهی کردیم کینه ای نیستم  اما دلم صاف نمیشه 

دوستم مااااهههه تو روزای بد کنارم بوده مهربون و محترمه ولی اینکارش مثل خنجر رفته تو قلبم

من همونم که وقتی پاپ تا زانو نو گچ بود وقتی گفت دارم میام خونتون با اون پا با عصا  ایستادم پای گاز براش غدا پختم از بس دوسششششش دارم

تقصیره منه؟

بخاطر همین طومارا و حرفا با کسی صمیمی نمیشم چون احدی ارزش گرفتن وقت و اعصاب منو نداره

هی بلاک انبلاک پیام 

بیخیال بابا

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق با توعه 

اون غذایی ک با پای شکسته وایستادی براش پختی امیدوارم از ناخن انگشت کوچیکه پاش بزنه بیرون 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

تلگرام سیو مسیج هم داره بفرست خب اونجا 

من بودم واقعا اعصابم خورد می‌شد داخل چت هی فایل بیاد برام حتما شرایط شاید حس کرده نبوده جدی بگه ولی غیر مستقیم خواسته بگه

از اون طرف هم بلاک اون یکم زیاده ولی خب خودت ببشتر مقصری 

2740

بخاطر خوبیهاش گذشت کن و واقعا همدیگرو ببخشید حیف روزای خوب اینده اس که میتونید انشالله باهم داشته باشین، این روزا رو از دست ندید مهم نیست کی مقصره

اللهم عجل لولیک فرج 

در ضمن عزیزم پای شکسته وایسادی غذا درست کردی به هر حال داره میاد باید یک غذایی بدی کارت ارزشمنده ولی تقصیر خودته دیگه برای یکی چه شوهر چه نمیدونم دوست

دوست پسر حتی نباید خودت سختی بدی که اون راحت باشه هیچکس ارزش اینو نداره که از خودت بگذری همش پشت هم اشتباه خودته

شما ینی هیچ دوستی تو زندگی نداری

دارم همه در حد سلام علیک دوستای زیادی دارم ولی دیگ وقتمو سر این چیزا تلف نمیکنم قبلا صمیمی بودم ولی همین مسائل پیش اومد منم قیدشو زدم.حوصله اخلاق دخترارو ندارم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...