2733
2739

امروز فهمیدم باردارم به طپر کاملا ناخواسته 

شوکه شدم ...

دو تا بچه دارم اصلا شرایطشو ندارم 

بین نگه داشتن و نداشتنش موندم 

خدایا خودت کمکم کن ...

با چشمان اشکبار مینویسم ...

الهی خودت کمکم کن ...

خدا خواسته ست دیگه 

ب دنیا بیارش توکل به خدا 

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزمممم...نمیدونم‌چی بگم امیدوارم چیزی که به صلاحته رخ بده

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
شرایطت را بگو ببینم چجوربه،،اگه بچه های دیگت سالمن اینم بیاد با هم بازی میکنن ما هم سه تا بودیم بچگی ...

دو تا دختر سالم و خوشگل دارم شوهرم شغل ازاد هست خودم با اینکه سنم کمه ولی دایم دست و پا درد دارم  

دو تا دختر سالم و خوشگل دارم شوهرم شغل ازاد هست خودم با اینکه سنم کمه ولی دایم دست و پا درد دارم &nb ...

خوب ویتامین دی و کلسیم بخور ،اگه شیر دادی از اونه منم همیشه تمام تنم زخمی بود انگار ، چند هفته هست بچه ؟

2738
خوب ویتامین دی و کلسیم بخور ،اگه شیر دادی از اونه منم همیشه تمام تنم زخمی بود انگار ، چند هفته ...

یکی ۱۲ ساله دارم یکی ۴ ساله 

اینم الان تازه ۴ و ۵ هفته 

من از بچگی شیر نخوردم متاسفانه حتی یه قطره 

دندان سالم هم ندارم والا 

یکی ۱۲ ساله دارم یکی ۴ ساله  اینم الان تازه ۴ و ۵ هفته  من از بچگی شیر نخوردم متاسفانه ح ...

خوب اگه خال و حوصله داری و شرایط مالی و روخیت اجازه میده ،سه تا بچه خیلی خوبه ،،ولی باید به خودت هم برسی ،و  تقویت کنی 

خوب اگه خال و حوصله داری و شرایط مالی و روخیت اجازه میده ،سه تا بچه خیلی خوبه ،،ولی باید به خودت هم ...

خیلی سخته خواهر 

دست تنها شهر غریب 

از اون طرفم از سقط میترسم و عواقبش 

تو رو خدا برام دعا کن 

خیلی سخته خواهر  دست تنها شهر غریب  از اون طرفم از سقط میترسم و عواقبش  تو رو خدا ...

عزیزم منم دست تنها بودم ولی دو تا دارم ، انشالاذهر چی صلاحته پیش بیاد ولی اگه نگه داشتی هم خوش باش باهاشون ،،،بهترینت برات پیش بیاد