2733
2734
تاثیرم داشت؟ گینر مکمل بدنسازی هست؟  نمیتونم برم باشگاه میتونم بخورم؟

اره البت با غذا تاثیر میزاره ،مکمل تنهایی معجزه نمیکنه

برنامه ورزش تو خونه نصب کن زیاد هس  ،با وزن بدن و کش لوپ ورزش کن ،یا دمبل بخر

اگ مشکلت مالی هس میتونی ب مربیت بگی قسط بندی کنه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
شرایط باشگاه رفتن ندارم  ب شدت لاغرم  گینر چی هس؟ خیلی چاق میکنه

اگر بتونی بری باشگاه واقعا عالیه منم رفتم باشن و بازوم خیلی خوب شد ها‌ من پودر جوانه گندمم خوردم قدم۱۵۰ایناهاست وزنم45دوس دارم باز چاق بشم روژه هم گرفتم کم کردم🚶🏼‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گینر کراتین یا چیز دیگه نداره همش پروتینه ؟

من مس گینر خریدم ک کربو و پروتئین داره 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
من هیچ جوره چاق نمیشدم ولی با قرص اپل توی یه ماه ۸کیلو رفتم بالا.بازگشت نداشت الان نزدیک ۸ماهه قط کر ...

وای چقد خوب😍 میشه عکسشو بزاری 

اونجا که به دنبال عیب دیگران هستی از آیینه استفاده کن نه ذره بین ...
2731
اگر بتونی بری باشگاه واقعا عالیه منم رفتم باشن و بازوم خیلی خوب شد ها‌ من پودر جوانه گندمم خوردم قدم ...

باشگاه نزدیک خونمون۱۲۵٠ شهریه ماهیانه ن وقتشو دارم ن هزینشو😂😐

2738
 وای چقد خوب😍 میشه عکسشو بزاری 

الان ندارم که .از عطاری خریدم بنظرم امتحان کن پشیمون نمیشی من خودمو ب هر در زدم نیم کیلو ام چاق نشدم الان ولیرپر پر شدم یه دست .انقدم طبیعی و قشنگ شدم ک نگو .اشتهامو زیاد کرد هر چی خوردم جذب شد وزن گرفتم .قیمتش الان ۲۲۰ هزار تومنه .توی هر بسته شصت تاست .برای یک ماه .روزی دوتا ‌یدونه یساعت قبل صبحانه یدونه یکساعت قبل شام ..

کم کمش تو یه ما اگ یکمی خوب بخوری ۵ به بالا چاق میشی .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
چه مدت میشه استفاده کرد  ازون قوطی بزرگاست که کیلوییه چند گرفتی

بستگی ب وزنش داره دیگ منک نمیتونم تعیین کنم چ مدت بخوری 

مارکهای مختلف داره باتوجه ب وزنش قیمتشم فرق داره 

الان ندارم که .از عطاری خریدم بنظرم امتحان کن پشیمون نمیشی من خودمو ب هر در زدم نیم کیلو ام چاق نشدم ...

مرسی عزیزم واقعا بش احتیاج داریم امیدوارم تاثیر بزاره چون هرچی میخورم چاق نمیشه میشه تو عکسش بزنی تو نت ببینی میاد بالا برام بفرستی ممنون میشم🙏

من میترسم چیزی مصرف کنم مثل بازیگره داوودنژاد کبدم داغون شه 

مگه داروی چاقی مصرف میکردن

2706