2733
2734
عنوان

چرا عروسامون اینجورین؟

416 بازدید | 28 پست

تولد دوس دخ...تر داداشم بود اصلا نمیخاستن داداشای بزرگترم با خانماشون دعوت کنن بعد زنداداش بزرگم یه چیز گفته بود که داداش کوچیکم واسه اینکه احترام نگه داره مجبور شده بود دعوتشون کنه.بعد زنداداشام دوستاشونم آورده بودن اونجا کلا ۴تایی سرشون تو سرهم بود غیبت میکردن...دوستای دوس دخ...تر داداشم گفته بودن سرشون تو سرهم حرف میزدن بعد به ما نگاه میکردن میخندیدن.بعد همه دوستامون(دوستامون مشترکه)یه حساب دیگه روی خانواده ما میکردن فکر میکردن خیلی باشخصیتن. زنداداشمم یه چن جا به دوس دخ...تر داداشم تیکه میندازه که داداشم ازت سر تره.خلاصه داداش کوچیکم میگه من یه جا بهش تیکه میپرونم ولی من میگم خودم برم باهاش صحبت کنم صفرتاصد قضیه رو بهش بگم اینطوری بهتره.داداشم میگه نمیخاد اگر شعور داشت تو سن ۳۸ سالگی میدونست توی جمع نباید همچین حرکتی انجام بده.ولی من میگم نمیخام بگم که خودشو تغییر بده ولی حداقل هرکار بدی عواقب داره.بنظرتون باید برم بگم؟چون داداشم خودش نمیگه بخاد به داداش بزرگمم بگه اون اصلا آدم منطقی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دوست تودوستی بود😅

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
2728

چ خانواده باحالی😁

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2740
2706