2733
2739
عنوان

تاپیک جنجالی خدا

253 بازدید | 28 پست

نمیدونم برای تاپیک قبلی من چه کسی گزارش زد و باعث تعطیل شدن تاپیک شد 

اما هر کسی که هستی 

آرزو میکنم نکبت و درد و رنج از آسمون بباره روی سر خودت و عزیرانت 

داغ عزیزانت رو ببینی 

امیدوارم انقدر زندگی بر تو سخت بشه که روزی هزار بار آرزوی نیستی و نابودی و مرگ برای خودت بکنی

روزی هزار بار در آتش رنج زندگی بسوزی و نتونی دم بزنی 

امیدوارم به وحشتناک ترین شکل ممکن عزیزانت جلوت پرپر بشن و هیچ کاری از دستت برنیاد براشون انجام بدی 

از ته دلم برای تو نکبت و رنج و بدبختی و ذلت و حقارت آرزو میکنم

برای تویی که رنج آدم هارو درک نمیکنی چون رنج نکشیدی 

اگه معتقدی که حال من خوبه و بیخودی دارم آه و ناله میکنم خیلی خوشحال میشم جاهامون رو با همدیگه عوض کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا برای یه تاپیک این حجم از نفرین و ناله عجیبه!

فکر نکنم پیامبر هم کفار رو اینجوری نفرین کرده باشه!

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

اوه چ خبره

نفرین اگه بگیر بود ک وضعیت بعضیا باید خیلی وخیم تر از این حرفا می‌بود

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
وای خدا واسه چی اینهمه اه و نفرین میکنی دختر  خوب نیست بخدا، بگذر ازش

کاربر آقاس

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

یه تاپیک تعطیل شدن این همه نفرین تو رو خدا کمی مهربونتر باش تو رو خدا ، تو رو خدا ،

💔تو قدر من ندانستی درون آب ماهی قدر دریا را کجا داند ، شکسته استخوان داند بهای مومیائی را 💔 دو صد من استخوان باید که صد من بار بردارد 💔