2733
2739
سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخ ...

عزیزم انقدر این پیام و تو تاپیک های بچه ها نذار .

کاربرایی که زیاد گزارش بزنن کاربری خودشون تعلیق میشه ،ممکنه خودشونم ندونن .

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
کوچیکه نیست ولی متناسبه

آره میبینی بینیش متوسطه وای قیافش خوشگله 

بعضیا برعکس دماغشون کوچیکه ولی خوشگل و جذاب نیستن 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره میبینی بینیش متوسطه وای قیافش خوشگله  بعضیا برعکس دماغشون کوچیکه ولی خوشگل و جذاب نیستن&nb ...

آرره دقیقا خیلی خوشگله

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت / من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش / هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت                                         به امید آبادی ایرانم...🌱🌼
2728
بهم میگن شبیه اینی😂😁❤

واقعا 👌

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
2740
بینیش کوچیک نیس ولی مهم اینه که به اعضای صورتش میاد صرفا بینی خیلی قلمی و کوچیک جالب نیست مهم تناسبه

دقیقا

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید 
آره 

عکس بزار😁

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞