2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوکیه و بارداری منفی 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
2731

نه عزیزم مشکلی نداری 

باید روتین پوستی بگیری برای آکنه 

برای جوش پشت هم صابون گوگرد معجزه می‌کنه 

و اینکه اصلاح مزاج انجام بدین 

حجامتم بد نیست

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈
2740
میدونستم باردار نیستم  فقط من درد سینه و ترشح داشتم. و جوش صورت اگه نرماله پس اینا از چیه

بقیش با دکتره

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
نه عزیزم مشکلی نداری  باید روتین پوستی بگیری برای آکنه  برای پس پست هم صابون گوگرد معجزه ...

ینی ممکنه اکنه باشه؟

پس باید دکتر پوست برم

ببخشید ممکنه من کیست و تنبلی تخمدان داشته باشم و جوش های صورتم از اون باشه؟

ازمایش هورومنی تنبلی رو هم نشون میده؟

ینی ممکنه اکنه باشه؟ پس باید دکتر پوست برم ببخشید ممکنه من کیست و تنبلی تخمدان داشته باشم و جوش ...

الان طبق این آزمایش شما مشکل هورمونی ندارین 

سونو برای تنبلی انجام دادین؟

دکتر پوست حتما برو رو تغذیه هم کار کن 

مسایل بهداشتی مثل روبالشی هم فوق العاده تأثیر داره

الان طبق این آزمایش شما مشکل هورمونی ندارین  سونو برای تنبلی انجام دادین؟ دکتر پوست حتما برو ...

نه سونو برای تنبلی انجام ندادم .

ینی ب دکتر گفتم که کی به کی پریود میشم و عقب جلو هارو گفتم گفت طبیعیه مشکلی نیس . ینی ممکنه از تنبلی باشه؟

رو بالشتیم تمیزه .

فقط یه مشکلی هست که. من تابستون پارسال بعد اصلاح ارایشگر به اصرار برام ماسک ذغال گذاشت  منم کمرو  روم نشد بگم نه  و از اون روز به بعد صورت من جوش زد  جوشهای سفت و برجسته که قابل ترکیدن نیس  خود به خود میره و دوباره میاد 

اکثرا هم رو فکمه. و سمت راست صورتم بیشتر درمیاد 

نه سونو برای تنبلی انجام ندادم . ینی ب دکتر گفتم که کی به کی پریود میشم و عقب جلو هارو گفتم گفت طبی ...

پس مشکل از جای دیگه است 

علایم عفونت ندارین؟

چرا عفونت زنان دارم باکتریایی  قبل عید دکتر بهم پماد و قرص واژن داد  ولی خوب نشدم   ش ...

معمولا جوش های اطراف دهان و فک می‌تونه به مشکل عفونت زنان مربوط باشه 

حالا شما فردا آزمایشات رو ببر به دکتر نشون بده ببین چی میگه 

حتما یه متخصص زنان هم برو 

گرمیجات هم کمتر بخور

2706