2733
2739
عنوان

واقعا چیه این تنهایی

48 بازدید | 11 پست

قبلا درموردش تاپیک زدم، دلم فقط خواست یجا بیانش کنم چون کسیو ندارم باهاش صحبت کنم، صبح تا چشم باز کردم بابام بهم خبر داد مامانمم مثل خودش دو قطبی گرفته (دیروز دکتر بودن دوتایی من خونه نبودم) البته با لول پایینتر بابام سایکوز هست مامانم سطح یک، ولی عالم رو سرم خراب شد اخه من یه نفر ادم که تو زندگی و آینده خودم موندم چکار کنم با والدین دو قطبی، نه کسیو داریم نه پولداریم.. با حال گند و با زور نگه داشتن اشکم رفتم سرکار، اونجا هم بحث تعدیل نیرو شد و با همکارم سر یه موضوع الکی بحث شد و خلاصه احتمالش هست تعدیل نیرو شم، خسته و داغون اومدم خونه ناهار نبود بدن درد داشتم گرفتم خوابیدم، بیدار شدم مامان بابام باهم دعواشون شد این وسط به من که تو اتاق برای خودم داغون بودم توپید بابام، از ساعت ۶ تا الان دارم گریه میکنم که چرا، فقط چرا یه نفر محض رضای خدا نیست تو این شرایط یه پیام بهش بدم، ده بار مخاطبامو بالا پایین کردم کسی به چشمم نیومد که فقط یه پیام بدم بگم حالم خوب نیست، نه کمک مالی نه بیرون رفتن نه خونه کسی رفتن، فقط یه کلمه بگم من حالم خوب نیست و بهت میگم که آروم شم، ..،من ری.دم تو این زندگی، من ری.دم تو این تنهایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باور کن یه دوره هایی همینطوره.انگار همه بدبختی‌های عالم خراب میشه رو سرمون ولی میگذره ایشالا

اخه مدت هاست همینه، بعد یه مدت خودم آروم میشم کنار میام با تنهایی باز اینجور اتفاقی که میوفته داغون میشم، اخه واقعا چرا من کسیو ندارم، ادم اجتماعی انقد ارتباطم قویه با بقیه و خوبیم ولی کسی رو نزدیک ندارم، به قران ده بار الکی تو تلگرام بالا پایین کردم، مثل وقتی که گشنته هی در یخچال رو باز میکنی با اینکه میدونی خالیه

اخه مدت هاست همینه، بعد یه مدت خودم آروم میشم کنار میام با تنهایی باز اینجور اتفاقی که میوفته داغون ...

قشنگ میفهمم حستو.ولی موقتیه.میگذره باور کن.سعی کن ارتباطتو با دوستا و همکلاسیای قدیمیت حفظ کنی

دوقطبی مگه با دارو قابل‌کنترل نیست؟ از زندگی که محروم نشدن بندگان خدا امیدوارم حال خودت و خانواده‌ ...

بابام بیکاری های زمینه جدی دیگه هم داره، دارو بهترش میکنه ولی یک انسان نرمال نیست و همیشه بعد چند وقت باز بیماریش اوج میگیره، بدبخت فک کنم تا الان بالای ۵۰ بار شوک دادن بهش، دیگه نورونی تو اون مغز باقی مونده ؟ نمیدونم، فقط میدونم من یه دختر تنها که تو زندگیم نه پشت وانه ای دارم نه همراهی نه چیزی همین الانش داره دهنم سرویس میشه خودمو یجوری بکشم بالا، ۲۴ ای ذهنم مشغوله، تا دیروز بابام بود، امروز یه نفر دوم هم اضافه شد، اخه من چکار کنم 

عزیزم خدا بهترین دوست شاید منفی بگی ولی سعی کن بهش نزدیک بشی ارو بشی منم مثل شما مادر دوقطبی تشنج می ...

من فقط صبح دلم میخواست یکی بود یه پیام بهش میدادم میگفتم حالم بده، فقط همین، 

2738
قشنگ میفهمم حستو.ولی موقتیه.میگذره باور کن.سعی کن ارتباطتو با دوستا و همکلاسیای قدیمیت حفظ کنی

ارتباط داریم ولی صمیمی نیست، شعب کردم صمیمی بشه موفقیت امیز نبود زیاد، تلاش یکطرفه بود

بابام بیکاری های زمینه جدی دیگه هم داره، دارو بهترش میکنه ولی یک انسان نرمال نیست و همیشه بعد چند وق ...

می‌تونی یه مدت تراپی بری؟ خیلی به آرامش ذهن کمک می‌کنه

من خودمم تراپی می‌رم

در مورد تنهایی هم راستش نمی‌دونم چی بگم، با این‌که من دوست نزدیک هم دارم همچنان حسش باهام هست، فکر می‌کنم کلا چیزیه که در همه حالت آدم تجربه‌اش می‌کنه

به کجاها برد این امید ما را...
می‌تونی یه مدت تراپی بری؟ خیلی به آرامش ذهن کمک می‌کنه من خودمم تراپی می‌رم در مورد تنهایی هم راست ...

واقعا لازم دارم برم ولی الان از جهت بودجه نمیتونم، قشنگ میفهمم ضربه روحی و فشار زیادی رومه، درمورد تنهایی، اخه ببین در هیچچچچچ زمینه ای هیچکس نیست، دور و بریامو میبینم، همش تلفنی با دوستاشون حرف میزنن، استوری میزارن مسافرتن ، کافی شاپن، خرید باهم میرن دکتر باهم میرن، حالا من چندماه پیش تو دو هفته سه بار فشارم بد موقع افتاد و بد جا خوردم زمین، خودم تنها پا شدم رفتم اورژانس، پونزده روز عید گذشت من یه دورهمی یا بیرون ساده با یه دوست نرفتم، دوبار تنها پاشدم رفتم کافی شاپ و یه لیموناد خوردم و یکم نقاشی کشیدم برگشتم خونه، کل تفریح عید من .. خرید تنها. ناراحتم تنها، خوشحالم تنها، اخه چرا امروز صبح من یه نفر رو نداشتم یه پیام بهش بگم حداقل تخلیه شم و تا شرکت بغض نکنم 

واقعا لازم دارم برم ولی الان از جهت بودجه نمیتونم، قشنگ میفهمم ضربه روحی و فشار زیادی رومه، درمورد ت ...

واقعا نمی‌دونم چرا این‌طوریه

یا چرا بعضیا دوستاشون بیشتر از بقیه است

اما یه چیزی که می‌دونم و شاید یکم شعاری به نظر بیاد اینه که اونایی که تلفنی با هم حرف می‌زنن یا هر روز با هم بیرونن هم لزوما از درون خوشحال نیستن

کلا همیشه چیزی هست که آدم رو ناراحت کنه، کم یا زیاد

به کجاها برد این امید ما را...