2737
2739

بشدت از خودش تعریف می‌کنه و میگه من نخبه هستم و رییس کل فلان اداره مرکز استانم خارج درس میدم بعد به من زنگ نزنید من اینقد سرم شلوغه نمیتونم جواب بدم یا میگه کاری داشتید سه چهار روز قبل پیام بدید من بعد چند روز میبینم و جواب میدم پدر علم بیوشیمی استان منم نمی‌تونید منو بپبچونید فلان.....حالا از قضا یه روز از یکی از استادا پرسیدیم رییس فلان اداره مرکز کیه گفت خانم فلانی ما گفتیم مگه استاد فلانی نیست گفت نه اون نیست ایشون معاونه😑بعد دیروزم من بهش زنگ زدم قطع شد یهو دیدم خودش زنگ زد هنگ کردم تا گفتم سلام استاد یجوری بهش برخورد پشت گوشی خودشو گرفت😂با خودش گفته حتما چ غلطی کردم به این زنگ زدم نفهمیدم دانشجوعه بعد تا تو واتساپ بهش پیام دادم جواب داد 

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

همیشه هم تهدید می‌کنه میگه من بی ادبم دختر باشی پسر باشی سر کلاس چرت بگی میندارمت بیرون بجوریم جوابتو میدم روت نشه بیای سر کلاس😐حالا یه روز یکی از دخترا اینقد بهش پرید این لال شده بود بنده خدا اصن تعجب کرده بود

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

کلا در نود درصد مواقع شخصی که هر چی بیشتر از خودش تعریف کنه طبل تو خالی تره..

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه رفتارای ضایعی میکنه😂

اره نصف حرفاش خودنماییه بنظرم

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.
2731

شما اسمش رو به انگلیسی سرچ کن متوجه میشی خارج تدریس کرده یا خیر. علاوه بر این داخل  گوگل اسکالر اسمش رو به انگلیسی بنویس ببین h-index اش چند هست.

همچنین شماهر اداره و پستی رو که گفته سرچ کن اسامی تمام پرسنل رو میاره.

یبار هم اسمش رو به فارسی بزن ببین  کجا چه سمت هایی داره و چه مقالاتی به فارسی داره.

چه رفتارای ضایعی میکنه😂 اره نصف حرفاش خودنماییه بنظرم

اره منم همین حسو دارم همشم تهدید می‌کنه و بشدت سختگیره که از دستش گریه میکنیم

شما اسمش رو به انگلیسی سرچ کن متوجه میشی خارج تدریس کرده یا خیر. علاوه بر این داخل  گوگل اسکالر ...

ایمشو به فارسی زدم هیچی نیاورد😑😂

فقط تو بجای خیلی پیچیده پایان نامش بود همین هیچ عکسی چیزی ازش نبود

2740
کلا در نود درصد مواقع شخصی که هر چی بیشتر از خودش تعریف کنه طبل تو خالی تره..

منم همین حسو دارم

ایمشو به فارسی زدم هیچی نیاورد😑😂 فقط تو بجای خیلی پیچیده پایان نامش بود همین هیچ عکسی چیزی ازش نب ...

خب عزیزم ایشون هیچییی نیست.

یعنی حتی یه همایش و چهار تا مقاله فارسی. یدونه کنفرانس بیخود هم نداشته.

کلا شوته شوته.

خواستی اسمش رو بهم بده تا h-index اش رو برات نگاه کنم

این چقدر حرفای الکی میزنه کی وقت میکنه درس بده🤐

وای خیلییی یبارم گفت میترسم بچیز دیگه بگم باز بگید داری از خودت تعریف می‌کنی😂

خب عزیزم ایشون هیچییی نیست. یعنی حتی یه همایش و چهار تا مقاله فارسی. یدونه کنفرانس بیخود هم نداشته. ...

باسه میشه شخصی بگم  چون خوب نیست اینجا