2733
2734
بله راضیم  چرا راضیم ؟ چون از عقلمم به اندازه قلبم برا انتخاب استفاده کردم

افرین به تو

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعدم خیلیا، خیلیا باتوجه ب چیزایی ک دیدن خوندن وشنیدن

قبل ازدواج ی مدینه فاضله از ازدواج وشوهر تو ذهنشون میسازن

ک زندگی مشترک همش عشقه همش شوهرم قربون صدقه میره برام گل میخره توجه میکنه همش درحال مسافرت وعشق وحال با شوشوییم

ولی بعد ک ازدواج کردی با کوهی از مسولیت روبه رو میشه علاوه بر اون مشکلات خانواده شوهرت هست 

مشکلات رابطه با همسرت هست اصلا اون تصویرت محو ونابود میشه 

چون معمولا تو این دوره زمونه شوهرا صب زود میرن کار شب خسته وله وداغون برمیگردن حوصله عشق بازی ندارن  همشم سرشون تو گوشی هست خروپف میکنن 

همش میخوان خودشونو لوس کنن برا ننشون

راننده و تدارکات چی و همه چی خواهر مادرشون میشن

تازه زیرپوششو ن هم همش سوراخه و همش خوابن 😅

2731
معلومه دختر خوش قلبی هستی امیدوارم یه همسر خوب مثل خودت قسمتت بشه

😍🥲فداتون شم  انشاالله خدا کنه 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

نه اصلا راضی نیستم چون شوهرم هیچ وقت درکم نکرد هیچ وقت هیچ جا همراهم نبود همیشه ازم سوءاستفاده کرده چندسال اول که ساده بودم و همیشه درمقابل خواسته هاش چشم میگفتم زندگیمون آروم بودولی بعد چندسال وقتی من خسته شدم از اینکه برده اون باشم دیگه دعواهامون و اختلافمون شروع شد 

شوهرم ۱۲ سال بزرگتر از منه ، همیشه میگه تو بچه ای تو هیچی حالیت نیست و من عاقل و فهمیده ام 

خدا کمکت کنه کاش لااقل انقدر دورت و‌شلوغ نمیکردی

همین بچه ها هم خداخواسته شدن الانم موندم توش باید تحمل کنم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
شوهر ای هستی من

😂😂😂😂🥰

همین بچه ها هم خداخواسته شدن الانم موندم توش باید تحمل کنم

خدادکنه بچه‌ات بزرگ بشن آقا خانوم بشن دکتر مهندس بشن 🙂😀😂🥰🥰عشق کنی همین کافیه برات چون تو زنی قویییییی

انقد نزدیک نه نیست دور من

یکی از دوستام رفته بود از زن دوست پدرش واسه تربیت بچه‌هاش کمک گرفته بود چه عیبی داره؟

رفته گفته حاج خانوم شما چطور این بچه‌ها رو بزرگ کردین

چه عیبی داره تربیت بچه خیلی رو آیندش تاثیر میذاره پسر دوستم نسبت به هم سناش خیلی مودب و تو دل بروعه

خدادکنه بچه‌ات بزرگ بشن آقا خانوم بشن دکتر مهندس بشن 🙂😀😂🥰🥰عشق کنی همین کافیه برات چون تو زنی قو ...

الهی امین ممنون از دعای قشنگت

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
الهی امین ممنون از دعای قشنگت

فدات شم 🥰

2706