2733
2739

جوجه ها آماده شدن چند تا برای تابستون نگه دارید برای بچم ک مدرسه تعطیل شد ببرم براش، گفت باشه

بعد عید نوروز و رمضان ن ب خودم ن ب بچه م عیدی نداد و تو حرفاش گفت برای عیدتون جوجه ها رو میدم بتون 

منم یکی دو ساعت بعدش گفتم مامان جوجه برام نگه ندار همسایه مون داره قراره برامون بیاره

بنظرتون خوب کردم؟ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مگه مادرشوهر بدهکاره که بهت جوجه بده والا ، مادربزرگ منم جوجه می‌خره یا در میاد از تخم عروس بچه شو م ...

وقتی اون از من و شوهرم انتظار داره من چرا انتظار نداشته باشم

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
وقتی اون از من و شوهرم انتظار داره من چرا انتظار نداشته باشم

از شما چه انتظاری داره پولتو میبری بهش میدی ؟انتظار هم داشته باشه از پسرش داره که یه عمر بزرگش کرده آخر عمری یه لیوان آب نباید دستش بده 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
از شما چه انتظاری داره پولتو میبری بهش میدی ؟انتظار هم داشته باشه از پسرش داره که یه عمر بزرگش کرده ...

بزرگشم نکرده اخه از بچگی فرستادش کارگری