2737
2734
عنوان

دلم با این شوهر صاف نمیشه

723 بازدید | 25 پست

می بینه خواهرش جاری برادرش با من و بچه م سردن.محل نمیدن 

خودش دیده منو منزوی کردن .بچه م محل نمیدن .بچه هاشونو یاد دادن با بچه من بازی نمی کنند .بچه جاری رو تو چشم می کنند .

منم اونجا تنها میشینیم خودم با بچه م بازی می کنم .

چند بار توهین خواهرش و دیده که با همه عکس گرفته به جز من و بچه م 

با این حال موقع نیاز میاد در خونه ما .من قبلا نه نمی گفتم .ولی الان نه دیگه منم مثل خودش شدم .میگم نمی تونم وقت ندارم 

حالا درد م از این شوهر ه .امان از این آدم 

که من و به اونا فروخت 

یه جور جاخالی داد که نگو 

منم تنها موندم .

آخرین بار چند روز پیش که پیش خواهرش به من گفت برو بابا و با اونا بگو بخند کرد برام مرد .

امروز هم رفت خواهرش و برد دانشگاه .همون خواهری که شوهرم گفتع بود قبلا ها ببرش دکتر .ولی نبرد 

حرفی باهاش ندارم ...

قهر نیستم ساکتم .کار خونه می کنم ولی حرفی باهاش ندارم .هی میگه چرا سردی .چرا ساکتی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باهاش حرف بزن بگو از این کارات ناراحتم

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2738

مردا گاهی نمیفهمن باید به روشون بیاری منم بچه دار شده بودم علنی میدیدم فرق میزارن خیلی ناراحت میشم گاهی گله میکردم پیش شوهرم اینقدر دید و من گفتم ک یبار زد به سیم آخر قهر کرد با مامانش مدتی بعد از اون بهتر شدن 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات