2737
2734
عنوان

تورو خدا بیاین کارتون دارم

67 بازدید | 11 پست

خانما ما پول پیش خونمون کمه شوهرم نداره یه انگشتر دارم حدود ۲۰ تومن می ارزه بفروشمش به نظرتون یا بذارم شوهرم بره قرض کنه؟ خودشم اعصابش خورده از اینکه نداره و کسی نیست بهش قرض بدا از طرفی خونوادم اگه بفهمن کمکش کردم ازم عصبانی میشن.

این دیگه پرسیدن داره بفروش

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما  به عنوان یک همسر باید حامی همسرتون باشین الان فروختن انگشترتون به خانوادتون چه ربطی داره؟؟؟

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
مطمئنم اگه مامام بفهمه راهم نمیده خونه 😪

مامانت اشتباه میکنه

زندگی مشترکه همش ک نباید ب عهده ی اقا باشه گاهی باید از خود گذشتگی کنی

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
مطمئنم اگه مامام بفهمه راهم نمیده خونه 😪

اگه اینقدری بزرگ نشدی که خودت برای زندگیت تصمیم بگیری شوهر کردنت چی بود

من از اول ازدواجم بیشتر از نیم کیلو طلا فروختم و هیچ کسم حق دخالت نداشته

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
شما  به عنوان یک همسر باید حامی همسرتون باشین الان فروختن انگشترتون به خانوادتون چه ربطی داره؟؟ ...

مامانم تفکرش اینه که اصلا نباید کمک کن مبه شوهرم و وظیفشه از زیر سنگم  شده پول جور کنه

2740
اگه اینقدری بزرگ نشدی که خودت برای زندگیت تصمیم بگیری شوهر کردنت چی بود من از اول ازدواجم بیشتر از ...

خوش به حالت عزیزم من حتی اختیار طلاهامم ندارم اعصابم داغونه از طرفی پول پیش خونمون کمه از یه طرفم خونوادم میگن شوهرم وظیفشه پول جور کنه

خوش به حالت عزیزم من حتی اختیار طلاهامم ندارم اعصابم داغونه از طرفی پول پیش خونمون کمه از یه طرفم خو ...

باید جلوشون وایسی

این زندگی توعه

اگه همسرت بیعار و بیخیال نیست وظیفته که بهش کمک کنی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
مامانم تفکرش اینه که اصلا نباید کمک کن مبه شوهرم و وظیفشه از زیر سنگم  شده پول جور کنه

طرز فکر مامانت باشه برا خودش تو دیگه خونه بابات نیستی که هرچی اونا بگن بگی چشم الان خودت یه زندگی جدا داری و مسئول هستی ذهنتون بازیچه دست دیگران نکن حتی عزیز ترین کست

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔