2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهارت یاد بگیر مهارت پولساز و هنری که دوس داری و ارومت میکنه . درست ادامه بده . شغل و پول دراوردن الویت اولت باشه 

دنیارو پول می چرخونه . تحصیلات و شغل و مهارت و پولت یک شبه رهات نمیکنن اما مردها این کار میکنن .

هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست به آسونی اعتماد نکن 

هیچ کس و هیچ چیززززززز به اندازه خودت و آرامشت مهم نیست ،همیشه اول خودت و بعد خانواده ات 

خانواده مهم ترین دارایی هر آدمه 

هر کسی هم رفیق نیست به هر کس هر کس نمیشه گفت رفیق خیلی مواظب باش رفیق بد زندگیتو نابود می‌کنه 

امید به خدا ،امیدوار و پر تلاش به زندگیت و خانواده ات و خودت برس فقط همینا مهم باشه برات 

2738
واست نریدن:

وااااا ،،،، چه بی ادبانه

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 

تولدت مبارک

بعد سی سالگی با عقلت عاشق بشو

تو به هرچی که میخوای میتونی برسی پس خودتو دست کم نگیر حداکثر تلاشتو بکن وقتت را تلف نکن 

عاشق کسی نشو که اون  دوستت داره هیچ وقت بخاطر کسی معیارهاتو و لولتو پایین نیار

تولدت مبارک انشالله که به ارزوهات برسی 

و اینکه گول هیچ پسری رو نخور و تا گفت دوست دارم خامش نشو همشون حقه بازن(البته ۹۰ درصدشون)

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈

کاش من امروز 18 ساله بودم، با اونی ک عاشقم بود ازدواج میکردم 💔الان سی و دو سالمه 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2706