2733
2739

پوست من پر جوش و جای جوش و لکه . وقتی کرم نمی زنم اعتماد به نفس ندارم . کرم زدنی هم کلی جوش می زنم موندم چی کار کنم😭

به جای کاور صورتت

دنبال رفعشون باش

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقاً بی بی کرم می زنم ولی فک کنم نو آکنه نیست  الان می بینم جوشام با اونم زیاد شده

کرم ترمیم کننده بزن 

ن اکنه و فارماسی عالیه 

پاکسازی برک

کربوکسی تراپی

اینا برای صورتت عزیزم

زندگی در گذرست و آدمی رهگذر 
2738
دکتر پوست چرا نمیری؟؟ یه کرم ترمیم کننده خوب میتونه کمکت کنه ها بعد اینکه روتین پوستی داری؟ روتین پ ...

روتین نه  در حد شوینده و آبرسان 

دکتر پوست وقت گرفتم 

اسم کرم ترمیم کننده رو میشه بگین ؟

آره وقت دکتر دارم خدا کنه درست شه

من بعد داشتن روتین پوستی

فقط رژ کمرنگ میزنم و ژل ابرو 

راحت میشی

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
خب شما خدا رو شکر ژنتون خوبه  من ۶ ساله دارم جوش می زنم

نه بابا

پوستم انقدر چرب بود که انکار روش روغن ریختن

و سرسیاه های زیاد