2737
2734

دوستان من کرم موبر سروینا گرفتم بعد چون من اختلال هورمونی دارم موهای صورتم قسمت زیر چونه و فک ضخیمه اینا یکمیش مونده نرفته بعد پوستمم حساسه آلات

یعنی دوباره بذارم؟ مطمئنم دوباره بذارن میسوزه پوستم

برای موهای ضخیم کلا چی خوبه؟ چیکار کنم؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

موی ضخیمو با موچین بکن دیگ راهی نیست

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 موچين قويتر و پررنگتر ميكنن موي صورتو.

به چه علت؟ 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
منم  زیر چونم دارم میرم لیزر ماهی یبار

الان وقت لیزر رفتن ندارم گذاشتم واسه دو سه ماه دیگه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
لیزز بزووو تیغ بزن موبر برای صورت خوب نیست بخصوص ضخیم پرزی میبزه بزنی پوستت میترکه من ویت پوست حسا ...

نمیدونم دفعه اوله دارم میزنم

الان وقت لیزر ندارم

تیغ هم امروز میزنم فردا در میاد بعد هم جاش تیز میشه رو پوستم دوست ندارم برعکس هم میکشم که این حالتش کم شه در نتیجه جوش میزنم🤦‍♀️

2740
لیزز وقت نمیخواد که🥲

خود همون رفتن و انجام دادنش وقت میخواد من فعلا کم کمش تا یه ماه دیگه فکر نکنم وقتشو داشته باشم

اسی بخاطر اون کاربر مغز فندقی ناراحت نشو 

اومدم جوابش بدم تاپیکت قفل شد 

اون کاربرم مثل دوستت کمبود دار و کینه ای هس 

کلا تا طرف دهن باز میکنه من میفهمم تو گذشته چه‌بلاهایی سرش اومده 

تو فقط‌از سادگی ی کاری کردی اک دوستی بینتون از ۲ طرف محکم بود باید‌ کوتاه میومد من نمونشو زیاد دیدم 

بو یکبار عذرخواهی دیگ سراغشو نگیر عذاب وجدان هم نداشته باش در آخر همون آدم کینه ای پشیمون میشه دوستی فراتر از همین حرفاس