2733
2739

خانمای مشغول تحصیل/تحصیل کرده که علاقشونو پیدا کردن، لطفا به من و کسایی که مثل من هستن کمک کنید.

من واقعا توی سن یا شرایطی نیستم که بتونم رشته انتخاب کنم و بفهمم چی دوست دارم، حس میکنم رشته های دانشگاهی به دردم نمیخورن. نمیدونم چی کار کنم. چند وقت دیگه باید انتخاب کنم ولی نمیدونم چی بزنم که بعدا چی بخونم. هر سال جو گیر میشم و میگم میخوام یه چیزیو بخونم ولی بعد پشیمون میشم، چی کار باید بکنم؟

لطفا جواب بدید تا فردا وقت دارم (چون باید برای نمونه و تیز اولویت بزنم*)

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش از مشخصات فردیت مینوشتی

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخ ...

چنتارو زدم عزیزم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
چی بگم؟

علائق 

معیارات

ضعف هات

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2738
نزدیک ۱۶

ببین تو درسا کدومشون رو بیشتر دوس داشتی وتوش موفق تر بودی بر اساس اون انتخاب رشته کن .ولی در کل پیدا کردن شغل مناسب وهدف و..فقط با آزمون وخطا اتفاق میوفته کم پیدا میشه آدمی که انتخاب اولش همون چیزی باشه که میخواد 

با درسای عمومی راحت ترم

خوب درمورد رشته های مختلف تحقیق کن .کتاباشونو دانلود کن وببین کدومشون مطالبش برات جذاب تره .توانایی هاتم در نظر بگیر مثلا آیا ادم کم روی هستی یا اجتماعی یا مثلا شغلای روتین ونظم دار دوست داری یا چیزای که نیاز به خلاقیت دارن و...کلا انتخاب مسیر شغلی معیار های داره که باید ببینی شامل تومیشه یا نه به طور مثال یه فرده اجتماعی که میتونه با حرفاش رو بقیه تاثیر بزارا ودوستای زیاری داره میتونه منشی وبازاریاب وروانشناس و..بشه .ولی اینودرنظر بگیر که آدم ممکنه حتی تا سی سالگی هم مدام تغییر مسیر بده پس اینقدر سخت نگیر وسعی کن کارای مختلفی رو امتحان کنی تا بفهمی به کدونشون علاقه داری