2733
2739

ما یه دانشگاهی هستیم سطح علمی خوبی نداره بعد ابن استاد بشدت از خودش تعریف می‌کنه و میگه من نخبه هستم و رییس کل فلان اداره مرکز استانم خارج درس میدم بعد به من زنگ نزنید من اینقد سرم شلوغه نمیتونم جواب بدم یا میگه کاری داشتید سه چهار روز قبل پیام بدید من بعد چند روز میبینم و جواب میدم پدر علم بیوشیمی استان منم نمی‌تونید منو بپبچونید فلان.....حالا از قضا یه روز از یکی از استادا پرسیدیم رییس فلان اداره مرکز کیه گفت خانم فلانی ما گفتیم مگه استاد فلانی نیست گفت نه اون نیست ایشون معاونه😑بعد دیروزم من بهش زنگ زدم قطع شد یهو دیدم خودش زنگ زد هنگ کردم تا گفتم سلام استاد یجوری بهش برخورد پشت گوشی خودشو گرفت😂با خودش گفته حتما چ غلطی کردم به این زنگ زدم نفهمیدم دانشجوعه بعد تا تو واتساپ بهش پیام دادم جواب داد 

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

همیشه هم تهدید می‌کنه میگه من بی ادبم دختر باشی پسر باشی سر کلاس چرت بگی میندارمت بیرون بجوریم جوابتو میدم روت نشه بیای سر کلاس😐حالا یه روز یکی از دخترا اینقد بهش پرید این لال شده بود بنده خدا اصن تعجب کرده بود

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی داغونه

چرا😂با سواد هستا ولی اینقد سر کلاس از خودش تعریف می‌کنه یعنی حالت بد میسه

2728
 دختره بهش چی گفت

گفت شما فک کردی کی هستی حق نداری اینطوری بام حرف بزنی یادم نیس خیلی بد و بیراه گفت بعد اینم می‌گفت من اصن تعجب میکنم کسی نتوانسته با من اینطوری رفتار کنه😂بنظرت اغراق می‌کنه با این تعریفاش