2737
2734

اکثرا شاغل پسندن

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ قاعده کلی نیست.

به نظرم این کاملا بستگی به نوع تربیت و شرایط محیطی و روانی پسره داره. طرف اصلا ممکنه فقط خانه‌دار بخواد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738

ربط نداره .

خیلی اقایون شغل بالا دارن اما همسراشون دیپلم هستن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

عشق این چیزا حالیش نیست زشت باشه خوشگل باشه پولدار باشه فقیر باشه قد کوتاه باشه قد بلند باشه

چاق باشه لاغر باشه رنگ پوستش سیاه باشه سبزه باشه گندمی باشه روستایی باشه شهری باشه اروپایی باشه یا آسیایی

عشق هیچ چهار چوبی نمیشناسه 

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
پسر باشه دنبال زن کارکنه ولی مرد باشه نه یعنی زنش این اختیارووو داره که انتحاب کنه کار کنه یا نه

چرا جوری گفتید انگار هر کی تحصیلات و اشتغال همسر آیندش براش مهمه آدم نابالغ و نادرستیه؟ به هر حال این مورد هم تاثیر گذاره هم معیار خوبیه.ربطی به جنسیت طرف هم نداره

گفته بودی که چرا خوب به پایان نرسید                                     راستش زور من خسته به طوفان نرسید...
عشق این چیزا حابیش نیست زشت باشه خوشگل باشه پولدار باشه فشیر باشه قد کوتاه باشه قد بلند باشه چاق با ...

ولی عشق به معنای سازگاری نیست.....همه این موارد بعد یه مدت که اتش عشق فروکش کرد خودش نشون میده