2733
2734

از شخصیت خودم و گذشته نامزدم میگی مرسی

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس میکنم درحال حاضر شرایطشو نداری ولی اگه تلاش کنی آره

وای تو رو خدا ب من یگو ازمونم اوگی میشه؟؟؟

اخه منتظر نتیجم معلم تو شهرم میشمم

😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰☺☺☺☺

گلم رنگه لباس ربطی ب حس شیشم نداره سبز

جدن؟😂😅 آفرین درسته سوالای دیگمم جواب بده 

مال تولد هم ربطی نداره؟ اگ ربط داره ماه تولدمو هم بگو

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2731
تو همین هفته، آره دلش میخاد

Rچه حسی بهم داره؟چرا چن روزه کم پیداست؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

اگه اومد بگه من کی ازدواج میکنم و طرف فامیله یا غریبه

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
گلم رنگه لباس ربطی ب حس شیشم نداره سبز

ریرا جون امسال اون رشته و دانشگاه مدنظرمو قبول میشم؟

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394

رابطه ما درست میشه و دست از سرمون بر میدارن؟

اونم مثل من دلتنگه و حالش مثل منه؟

هنوز مثل قبلا دوسم داره؟

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂