2733
2739
عنوان

لعنت ب اینستا

1467 بازدید | 48 پست

باز میکنی همه موفق تو سن ۲۳ رفته آمریکا داره درس میخونه میگه تلاش کردم ...حالم داره بهم میخوره چرا کسی مارو راهنمایی نکرد من سی سالمه نمیدونم چ گهی میخوام بخورم لعنت ب داداشم الان دارو سازی میخوندم نذاشت برم تجربی فقط میخوام بمیرم همین فقط بمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتی خود ایلان ماسک هم تو یه مصاحبه گفته بود اینستا رو کنار گذاشتم چون توش کمبود اعتماد به نفس می‌گرفتم از بس همه چی پرفکت و بدون‌ نقص بود و زندگی غیرواقعی رو نمایش میداد. بعد شما خودتونو با این محتواها مقایسه میکنید.

البته با پول ددی حال کردن و‌ حرف از تلاش زدن هم بیزینس خوبیه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بخدا قرار نیست هممون عالی باشیم، معمولی باشیم مگه چشه، اینستا رو حذف کن

به داشته های الان نگاه کن، ببین چقدر میتونی زندگی تو ارتقا بدی، الان هر کس و ناکسی یه گوشی گرفته دستش که آره فلان کارو کردم، به جای دیدن این چیزا زندگی و وضعیت خودتو بررسی کن ببین چجوری میتونی با همین شرایط پیشرفت کنی 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2740

مگه فقط اونایی که تجربی خوندن‌موفقن. خب تو رشته خودت تلاش میکردی و موفق می‌شدی. بی انگیزگی و کم کاری خودتون رو گردن دیگران نندازین. 

من خودم دیپلم تجربی دارم ولی فلسفه خوندم

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 

از سال ۲۰۱۴ اینستا داشتم

‌‌فقط مشغول تماشای موفقیت مردم شده بودم

و وقتم رو هدر میدادم

و الان سه ماهه پاک پاکم و اینستا و اکانتم  رو حذف کردم.

دارم زندگی میکنم، مثل قبل 

پیشنهاد میکنم حذف کنید و به زندگی برگردید 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  

برای چی باور میکنی؟من قسم میخورم همشون دروغ میگن...بخدا با تلاش بدست نیاوردن.بعضی زنها که با شوگرددی ازدواج کردن،بعضی پسرا هم با شوگر مامی و بعضیاشونم باباهشون پولداره و بعضیاشون یه ارث گنده بهشون رسیده بعد میگن کار کردم و بدست آوردم.تعداد خیلی خیلی کمشون با زحمت و تلاش پیشرفت کردن

اینستا ک سم خالص ازش دوری کن از مجازی میتونی دوری کن همه بهترین حالشون رو بیان میکنن ت مجازی دختر ذهن آدمی رو سمی میکنن ک براشون سود داره

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱