2737
2739
عنوان

سلام سلام عقشولیااا

94 بازدید | 8 پست

هورااا

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️

بالاخره آزاد شدم ننه ایشالا آزادی قسمت همه

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فک کردم قطع شدم

جالب اینجاست یه دوست نی نی سایتی هم ک شماره داشته باشمم نداشتم بپرسم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

سلاممم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
2738
سلام سایت خراب بود؟

سلام بلههه