2737
2739
عنوان

باشوهرم دعواکردم رفت بیرون و...

573 بازدید | 31 پست

هفته شش بارداری هستم.خانوما باهمسرم شدیددعوام شد باتمام وجود چندباردادزدم بامشت میکوبیدم ازسینش اونم چندبار دادزد سرم ترسیدم.گفت به خونواده هامیگم تمومش میکنم منم از وقتی این حرفو زد استرس گرفتم دست وپام میلرزه گفتم به110زنگ میزنم اینوگفتم ورفت بیرون

الانم زیرشکم و کمرم دردمیکنه ترشحمم کمی زیاد شده بنظرتون مشکلی برای نی نی پیش میاد دارم میمیرم آخه طول سرویکسمم33کمی پاییه

میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستین..💗تازه عروس  نظراتتون برام قابل احترامه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زن باردار مگ‌میزنن

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
آخه چرا با این شرایط دعوا کردید  دلیل دعواتون از نی‌نی تون واجب تر بود ؟؟

بنظرت طوری میشه

زیرشکمم دردمیکنه و ترشح زیادشده

2738

نه ان شالله چیزی نمیشه  ولی خوب چرااا گناه نی نی بهش،استرس میدی از حالا باید گذشت از جنس مادرانه رو تمرین کنی گذشت با تدبیر  نه از روی ضعف  استراحت کن دستت رو بزار روی دلت سوره ی والعصر رو بخون هم خودت و نی نی هم آرامش بگیره

نترس چیزی نمیشه

ولی اگه میخوای ادب کنی اومد خونه بگو ناراحتم کردی لکه بینی دارم

وانمود کن حالت بده

تو این شرایط دعوا نکنید

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
بدبخت اون بچه وقتی اماده نیستید خب بچه دار نشید اصلا نباید دعوا کنید انقدز شدید شما

بنظرتون اتفاقی میفته درد زیرشکمم و ترشحمم زیادشده

نه ان شالله چیزی نمیشه  ولی خوب چرااا گناه نی نی بهش،استرس میدی از حالا باید گذشت از جنس مادران ...

امیدوارم چیزی نشه چون درددارم

بنظرت طوری میشه زیرشکمم دردمیکنه و ترشح زیادشده

انشالله که چیزی نمیشه 

ناسلامتی آبجی من قویتر از این چیزهاست که برای چیز های ساده صدمه بخوره...

آبجی من قویه ❤️💪🏻💪🏻

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان