2737
2734

تو تاپیکهای قبل گفتم متاسفانه شوهرم رفیق بازه شدید 

هر روز صبح بیدار میشه صبحانه ، نهار و شامش با دوستاش میل میکنه شاید هر ازگاهی ظهرا نیم ساعتی بیاد اونم اگه نهار باب میلش باشه!!!

خیلی بحث و دعوا داشتیم این روزا لج کرده خلاف شبای قبل ۱۱ یا ۱۲ شب میاد خونه 

دلم داره میترکه اینقد فکرم مشغول کجاست چیکار میکنه 

دو سه روزه خواستم بشم   عین خودش !!!!!

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.

دو روزه منم ظهرا نهار نمیذارم 

ساعت ۱۲ به بعد میرم بیرون تا ۸ شب میام خونه 

اما متاسفانه این کار آرومم نمیکنه شاید بخاطر اینکه اصلا براش مهم نیست من کجا میرم کی میرم کی میام!

من ظهر ساندویج گرفتم خوردم درصورتیکه اکنون با دوستاش رفته بود بهترین رستوران

من امشب گرسنه دارم میخوابم اون با دوستاش گوشت کباب کردن !! 

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهاش حرف نمیزنم جدا میخوابیم!! 

اینا هم از استوری های دوستش متوجه میشم یک دوست خونه خراب کن خودشیفته داره هر جا برن و هر کاری بکنن از خودش و کاراشون فیلم و عکس میذاره اینستا 

من یک پیج فیک دارم و دنبال میکنم 

از این حرصم میگیره که چرا نمیتونم مثل همسرم منم بی خیالش باشم اینقد حرص خوردم قلبم تیر میکشه و درد میکنه 

وا اینجور مردا چرا ازدواج میکنند😮

خدا ازش نگذره 

دلم برای بچم میسوزه 

و دلیل دیگش نداشتن حامی هست وگرنه تنها جدا شدن از این مرد حالم خوب میکنه با اینکه دو روزه خودمم میرم بیرون اما باز حالم بده 

من دلم بودنش کنار خودم میخواد 

خدا ازش نگذره  دلم برای بچم میسوزه  و دلیل دیگش نداشتن حامی هست وگرنه تنها جدا شدن ...

نمیشه باهاش حرف بزنی

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲و۲۰۰😊وزن هدف ۵۸😍قد ۱۶۶🥰     من میتوانم 💪💪💪💪
خب تو هم یه مدت مثل خودش باش

مثلا شدم مثل خودش اما باز حرصم میگیره و حالم خوب نمیشه 

اشتباهم اینکه استوری هاش دنبال میکنم میبینن میگن و می‌خندن اما من نمیتونم مثل اون باشم 

اون پول داره هر جا بخواد میره و هر چی میخواد می‌خره منم پولم کجا بود اون ماشین داره هر جا بخواد میره من نهایت با اسنپ بخوام برم جایی که اونم راحت نیست 

2738
نمیشه باهاش حرف بزنی

حرف زدم باهاش همیشه توجیح میکنه کاراشو 

میگه میرم زود میام میگه بیکار تو خونه چیکار کنم 

خیلی وابسته دوستاشه طوریکه قصد داشت با دوستاش بره مسافرت نذاشتم دعوا شد 

بعدش هر ثانیه تصویری و صوتی  باهاشون در تماس بود 

اونوقت دقیقا یک هفته رفت ماموریت مشهد خدا شاهده حتی در حد یک دقیقه زنگ نزد با بچم حرف بزنه 

حرف زدم باهاش همیشه توجیح میکنه کاراشو  میگه میرم زود میام میگه بیکار تو خونه چیکار کنم&nbs ...

عزیزم یه کار کن به بچش وابسته بشه تفریحات خانوادگی بچینید خانوادگی با دوستاش برید وقتش را پر کن به بچت یاد بدا همش خودشو واسه باباش لوس کنه اینجوری بکشونش سمت خودت