2733
2734
عنوان

متولد ۸۹ ازدواج کرده😑

322 بازدید | 21 پست

این که هیچ

اینستا و همه جا زوج ها همه دختره ۸۵ ۸۴ ایناس 

واقعا منه ۸۱ یعنی خیلی عقب موندم از بقیه؟😐

اینارو میبینم اعتماد بنفسم صفر میشه 

تا حالا کسیم خواستگاریم نیومده که موقعیت خوبی داشته باشه

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پ منه ۷۱ ی چی؟؟؟؟

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

من متولد ۷۹ ام هنوز تو فکر اینم ایا رل بزنم ایا رل نزنم شوهر کیلو چنده

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738

و منی که متولد 77 ام و ازدواجم جور نمیشه😐😞

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

منم 83 ام تاحالا خواستگار نداشتم 😂😂😂

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخ ...

چهارتا رو زدم

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

چخبره اخه مگه عهد بوقه دختر تا ۱۵ سالش میشه شوهرش میدن درکشون نمیکنم واقعا

بچه باید بچگی کنه نه اینکه تو سن پایین بره خونه شوهر که زبونم لال دو روز دیگه به خاطر فاصله سنی و نداشتن تفاهم طلاق بگیره

نه عزیزم اصلا هم تو عقب نموندی اگه از طرف خودم که ۲۳ سالگی ازدواج کردم بخوام بهت نصیحت کنم میگم تا میتونی از مجردیت لذت ببر کلاسای مختلف برو هنرای مختلف یاد بگیر تو خونه شوهر واسه ادم نریختن نمیگم بده نه اصلا بد نیست اتفاقا داشتن شریک زندگی عالیه تشکیل خونواده عالیه اما به وقتش نه ۱۴ ۱۵ سالگی که ادم هنوز دلش میخواد عروسک بازی کنه…

خودتو با کسی مقایسه نکن شاید اونا رسم دارن که زود ازدواج کنن دلیل نمیشه که

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2706