2733
2739
عنوان

فیلم ۱۲سال بردگی

269 بازدید | 12 پست

روکی دیده؟؟

من تازه دیدم وچنتافیلم درموردنژادپرستی علیه سیاه پوستان وبرده داری درامریکا

خیلی دردناک بود 💔 چقدربدبوده بایه نفربخاطررنگ پوستش ونژادش اینقدربدرفتاری میکنن 

اگ فیلم هایی مشابه این فیلم ودرباره نژادپرستی دیدین 

بهم معرفی کنید🙏

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

دیدم قشنگ بود

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دیدم فبلم  خدمتکار هم ببین the help

ممنون

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
این آمریکا هم تپه فتح نکرده باقی نذاشته ها .توی هر کثافت کاری که فکرشو کنی از کشتار تا نژاد پرستی و ...

به بدتر از همشون نابودی سرخ پوست هاست اگ تاریخشون بخونی مبینی چجوری این بدبختا رو نابود کردن

این آمریکا هم تپه فتح نکرده باقی نذاشته ها .توی هر کثافت کاری که فکرشو کنی از کشتار تا نژاد پرستی و ...

امریکای کثافت 

واقعا دوره برده داری خیلی وحشتناک بوده

به بدتر از همشون نابودی سرخ پوست هاست اگ تاریخشون بخونی مبینی چجوری این بدبختا رو نابود کردن

المانیاهم یهودی ها رواتیش زدن چقدراین بدبختارواذیت کردن

2740
پیانیست فهرست شیندلر  Come and see اینا هم غمگینه

ممنون

هاکلبری فین   درامیجر  قیام یک برده  ملکه

ممنون