2737
2734

سلام ما پنج ساله دوست بودیم اومدن خواستگاری مامان و ابجیش و جاری چند روز پیش .بعد شماره اینا نگرفتن از خونوادم. نامزدم میگه جمعه میایم خواستگاری منم میام.منم گفتم خودتون تماس بگیرین با پدرم چون باید پدرم اجازه بده گفت باشه الان دو روزه ک گفتم فعلا زنگ نزدن .خودش میگه جمعه میایم خب چجوری بگم حداقل زنگ بزنین ب پدرم. بهش گفتم گفت مامانم خجالت میکشه با بابات حرف بزنه شماره مامانتو بده گفتم مامانم گوشی نداره نمیتونن صحبت کنن و مشکل دارن. ایشون پدر دارن.

حالا پدرم گیر داده شماره بگیرم من زنگ بزنم بگم کی بیان آخه اونا باید پیگیر باشن ن ما. الان چیکارکنم؟؟؟

میشه بگین چی بفرستم بهش بگم باید تماس بگیرین اجازه بگیرین چجوری بگم؟؟ خواهش میکنم خواهرانه راهنمایم کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب نظرم سخت نگیر

اگه پنج سال دوست بودین دیگه نباید این حرفارو داشته باشین که

رک بهش بگو ، بگو خانوادم دارن بهم سخت میگیرن

میگن چرا شما زنگ نمیزنین‌، یکمم خودتو لوس کن بگو دوس دارم مامانت زنگ بزنه ب مامانم یا بابام

اگهم گفت خجالت می‌کشه بگو باباش زنگ بزنه

2731

اینکه زنگ بزنن با مادرتون قرار تنظیم کنن بهتر از اینه که پدرتون خودش زنگ بزنه 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

نامزد من که روزی هزاربار زنگ میزد کع کی بیان 

خواهرش هم شمارمو گرفته بود هی تماس می‌گرفت 

کلن خیلی ذوق داشتن که زود بیان 

از مادرمم اجازه گرفتن که فلان شل بیان و اومدن 

البته من ۲ سال رل بودیم 

2738
باید اونا زنگ بزنن  خودتو سبک نکنی زنگ بزنیا

والا عزیزم من اینو ب بابام میگم اونا باید پیگیر باشن ن ما من خودمو کوچیک میکنم با اینکار.

الان میشه بگی بهش چی پیام بفرستم محترمانه و خوب باشه؟

مطمئنی مادرش راضیه؟؟باید خودشون زنگ بزنن بهش بگو همینطوری که نمیشه جمعه راه بیافتی بیای خونمون باید پدرت با پدرم صحبت کنه اجازه بگیره

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

تروخدا شماره ندی بابات ز بزنه ها😖اونا باید ز بزنن،۵ سال دوست بودید رک بهش بگو‌هر چیزی آدابی داره،مامانش میخواد اجازه بگیره بیاد خواستگاری چجوری خجالت میکشه ‌پس انقد خجالتیه چجوری میاد رودررو حرف بزنه؟

والا عزیزم من اینو ب بابام میگم اونا باید پیگیر باشن ن ما من خودمو کوچیک میکنم با اینکار. الان میشه ...

حتما باید اونا پی گیر باشن بزار بفهمن ک دختر بی کسو کاری نیستی ک دنبال شوهری 

دوم پسر خودش باید دست و پا بزنه برای اینکه بیاد خواستگاری هی بهش نگو کی میآید 

فقط ی بار ک سر حرف شد بهش بگو فلانی قبل از روز جمعه حتما باید پدرت با پدرم صحبت کنه اجازه خاستگاری بگیره ک ماهم آماده باشیم برای پذیرایی یهویی نمیشه رفت خونه کسی خواستگاری