2737
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132556 بازدید | 1188 پست
منی که بچه آوردم میگم همچین چیزی نیست 

عروس عمه ام رفت دنبال همچنین کاری ولی به خاطر وضع مالیش نتونست 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بحث سر اینه که اون انسانه عروسک نیست که بگن بریم انتخاب کنیم. بیاریم واقعا باید بتونن و دوست داشته ب ...

والا فکر میکنی برای بچه خودت بدت نمیاد

برای اونم بدت میاد فقط بعد یه مدت عادت میکنی بهش

من کوچولوم الان سه سالشه هنوز که هنوز هر دفعه میخوام شماره دوش رو بشورم بشدت حالم بد میشه ولی سعی میکنم تو چهرم نشون ندم و به رو نیارم

من خودم آوردم به راحتترین شکل ممکن .

حقوق دارین

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بله .

خوب پس هر ماه حقوق دارین دیگه چجوری انتظار دارین به کسی که یه کارگر ساده است و ثبات شغلی نداره بچه بدن به نظرم به خاطر اینده این بچه ها خیلی سخت گیری میشه تا دوباره ضربه نخورن که واقعا درسته

2740
والا فکر میکنی برای بچه خودت بدت نمیاد برای اونم بدت میاد فقط بعد یه مدت عادت میکنی بهش من کوچولوم ...

نمیدونم ولی مسولیت سخت و بزرگیه.من دوست ندارم مادری باشم بچم دعوا کنم یا حوصلش نداشته باشم

چون دختر خودمو الان همینجور بزرگ کردم

البته من خیلی دوست دارم به اون حد برسم که بچه اای و بزرگ کنم و بیارم ولی همسرم مخالفه

چون کسی که نیمی از صفات ژنتیکی‌شو ازت کسب کنه و با به دنیا اومدنش یکبار دیگه استعدادها و صفات وجودی ...

با جمله آخرت به شدت مخالف هستم 

گیریم حاصل از یک رابطه نامشروع هم بوده باشه 

یعنی اون بچه ها ناپاک هست ؟  

به نظرم جمله آخر خیلی ب دور از شرف و انسانیت هست 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

عزیزم شاید فکر کنی تبلیغه یا هر چی ولی خدا شاهده که نیست فقط دلم نیومد بهت نگم ( البته میتونی بذاری به پای تبلیغ و رد شدی بری ولی خب من کمکم و میکنم نتیجه گرفتی دعام کن) ؛ منم مشکل تنبلی تخمدان و پلی کیستیک و...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دارم که البته بچه هم ندارم ...بعد از تحقیقات فراوان از همینجا یه نفر یه خانمی رو معرفی کرد که تو مشهد و داروی گیاهی داره که قدمت ۱۲۰ ساله داره و از مادربزرگش همینطور نسل به نسل رسیده به نوه اش.... خلاصه منم رفتم تو کانالش و نتایج مشتریان و رضایتاشونو دیدم حتی خانمی که بعد از ۱۲ سال با این دارو ها باردار شده بود رو هم دیدم...

فعلا خودمم دارم استفاده میکنم و راضیم ولی هنوز دوره درمانم تموم نشده... ولی با چشمای خودم دیدم که عفونت و کیست ازم خارج شد و باید ادامه بدم هنوز و فوق العاده ست نتایجش.

خواستی تو خصوصی معرفی میکنم.