2733
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132805 بازدید | 1188 پست
تو خونه اذان بلند بلند بگو  نیت کن تسم ائمه بزاری  دائم الوضو باش و دائم الذکر .ذکرات ...

چه تاثیری داره گذاشتن اسم ائمه؟

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پول نداری چرا بچه میخوای؟ بچه خرج نداره ؟ 

گفتم پول آی وی اف و نداریم .نگفتم پول بزرگ کردنشو نداریم که .آی وی اف با دکتر خصوصی حداقل با دارو و رفت آمدش ۱۰۰ میلیون پول میخواد 

2731
لوله های رحمم هر دو تا بستست با لاپاراسکوپی هم باز نشد ۳۲ سالمه شوهرم میگه اشکال نداره بچه نمیخوایم ...

سلام عزیزم انشاءالله خدا بهتون نی نی سالم بده ،، عزیزم یه دکتر خوب تو تهران هست منم چسبندگی داشتم واقعا کارش درسته عمل کردم بعد ۶ ماه باردار شدم  دختر عمم هم اونجا عمل کرد شوهرشم واریکوسل داش عمل کردن هر دوتاشون

خانوم مشکل باروری داره و تاپیک زده از غمش میگه:

کامنتا اینه:

میلیارد خرج میکنی نمیری از بهزیستی بیاری؟؟

توکه پول نداری دوا درمون کنی چطور میخوای خرج بچه بدی؟؟

میدونی چقد بچه توی بهزیستی هست حاضر نیسی بری یکیشو بیاری؟؟؟؟

عزیزان:

بهزیستی شرایط سخت و پیچیده ای داره..سنی و تحصیلی و مالی...عدم سوپیشینه...پرونده رواشناسی و روانپزشکی جایی نباید داشته باشی...

روان کامل سالم[کدوم زوج با این مشکلات روان سالم داره؟؟؟]

شرط سنی نداشته باشی یه قدم عقبی

شرط روان و پیشینه نداشته باشی یه قدم عقب تر

شرط مالی نداشته باشی یه قدم عقب تر تر تر

و اینطوری میشه که فقد قشر خاصی میتونن بچه بگیرن....

با همه این اوصاف همیشه باید استرس اینو داشته باشی نکنه قیمی یا والدی کسی پیدا شه د ادعای بچه رو کنه و تو موظفی بچه رو پس بدی...

توی این شرایط که گرونی هست چند درصدمون صاحب خونه اس،؟؟؟که شرط بنام زدن گذاشتن...

شرط بیمه..شرط پایه حقوق ثابت...

[اینم بگم قوانین توی شهرای مختلف متفاوته و تغییر میکنه پس نیاید بگید آشناهامون راحت و بی دردسر بچه گرفتن]

دیگه بچه دار شدنم انحصاری واسه یه قشر خاصی شده.اون درصد زیادی که فشار مالی دارن  حتی حق بچه دار شدنم ندارن و فقد اعضای مرفه جامعه حقش رو دارن...مثه باقی حق ها که جامعه ازش گرفته

من یک بچه دارم .. وقت هایی ک مدرسه هست خونه سکوته 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

منم ۱۰سال بدون بچه توشهرغریب گذروندم با این تفاوت ک ۴تام سقط کردم دیگه واقعا مرده متحرک بودم آخراش وهیچ امیدی نداشتم

واقعا واقعا سخته

ولی خدا معجزشو نشون داد الان دخترم ۳سالشه یکیم تو راه دارم

انشاالله خدا همه منتظرارو شاد کنه ودامنشونو سبز

سعی کن دنبال درمان باشی ب غم وغصه فکرکنی بدن هم حوصله بچتو نداری من الان عوارض افسردگی اون سالهارو دارم هنوز

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

عزیزم

نذر لباس زمستونی کن برای دختر بچه یتیم 

حتما خدا اجابت میکنه 

من هر چی میخوام و مطمئنم که سخته به دست اومدنش 

صبح که پامیشم 

میرم تو هوای آزاد اول به امام زمان سلام میدم و از ایشون درخواست میکنم رد خورد نداره 

همیشه هم میگم یا بزرگواری کنید حاجت منو بدین یا یه خیری بهم برسونید این حاجت از ذهنم بره تا حالا که آقا دست رد نزنه 

قربون محبتش

خانوم مشکل باروری داره و تاپیک زده از غمش میگه: کامنتا اینه: میلیارد خرج میکنی نمیری از بهزیستی بی ...

ب منم میگفت بهزیستی بیار

ولی هم شرایطی ک شما گفتی رو داره و سخته

هم هرکسی نمیتونه یه بچه دیگه رو مثل بچه خودش بپذیره

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون کسی که نیمی از صفات ژنتیکی‌شو ازت کسب کنه و با به دنیا اومدنش یکبار دیگه استعدادها و صفات وجودی ...

درست ک از خون تو است  اما بچه من ب کل شکل پدرش و عمه هاش هست،شبیه من نیست 

بچه های بهزیستی هم انسانند و دل دارند 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
عزیزم نذر لباس زمستونی کن برای دختر بچه یتیم  حتما خدا اجابت میکنه  من هر چی میخو ...

میشه ایندفه از آقا واسه شفای فرزاد بخواین؟ممنون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من زمان جوانی با خدا عهد کرده بوذم چندتا بچه یتیم بیارم هرگز نمیخواستم بچه دار شم کلا الانم اگه پول داشتم میرفتم می‌آوردم خیلی ثوابه..والله بچه های هم خون هم همچین گلی به سر والدین نمیزنن بخاطر اینکه شرطم بچه دار نشدن بود هنوز مجردم 

من همه صفحه ها رو نخوندم اما تو بیمارستانای دولتی دارن آی وی اف انجام میدن. یا هزینه کم، من باردارم و بستری شده بودم، دو سه مورد تو بیمارستان آرش دیدم که همونجا آی وی اف کرده بودن. یکی بود لول هاش بسته بود انگار، میگفت 10 تومن هزینه کرده، حالا بگو چند ماه گذشته 15 تومن شده باشه. و موفق بود.و به هفته 31 رسیده بود. مراکز دولتی هم امتحان کنین. انشاله خدا دامن همه خانما رو سبز کنه و تو هیچ خونه ای حسرت صدای بچه نباشه. 

2706