2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132557 بازدید | 1188 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه راحتی هایی شما دارین که بچه دارها ندارن.

من خودم سال اول ازدواجم بچه دار شدم . خداشاهده از زندگی مشترک هیچی نفهمیدم جز سختی و بچه داری و ..... اما خداروشکر میکنم .

به قول به روانشناس هیچکس خوشبحالش نیست 🥲مهم اینه از پس دردهات بر بیای

خوش به حالشون

خیلی خوشبختن

کاش می تونستم بچه هامو بدم به اونایی که بچه دوست دارن...

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2731
چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

همیشه هم به این صورت که میگید نیست...

گاهی هم انقد میری و میای و شرایط عجیب و سخت برات میزارن که نمیتونی ادامه بدی...هر شهری هم قوانین فرزند پذیری اش متفاوته

برو پیج فلورا تاجیکی عاااااالیه مطمینم نتیجه میگیری 

درمانگر تخمدان پلی کیستیک هست اصلاح سبک زندگی.... قشنگ پیجش زیرو رو کن گوش بده عمل کن

bardari.flora

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
2740

چرا از دوره های زندگی سالم استفاده نمیکنی خیلی دستاوردشون ازین دوره درمان ناباروری شون بود و بیماری های زنانه رو درمان کردن با کارکردن روی ذهن و طلسم های روانیشون

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت

به خودم میرسم 

وقت زیادی برای خودم دارم 

خیالم راحته که بچم تو این اقتصاد داغون بهم نمیگه تو ک میدونستی چرا منو به دنیا اوردی 

خوشحالم ک خود خواه نیستم و بخاطر رفع اجاق کوری یکیو بدبخت نمیکنم 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

چون شما حس افسردگی گرفتی حالت بده وگرنه خیلی ها کلا دوست ندارن بچه بیارن و خلوت 2تاییشون خراب شه. الان برو بگرد برو مسافرت و وقتتو پر کن و باهمسرت خوش بگذرون ان شا.. خدا بهت هرچه زودتر بچه سالم و صالح بده

چون خیلیا حاضرن میلیارد میلیارد خرج کنن برای دوا و درمون اما حاضر نیستن یه بچه رو از تنهایی در بیارن ...

خب خدایی هر کسی راضی نمیشه تا حدی حق دارند

با اینکه اون بچه ها بی پناه و نیازمندند اما بیشتر  مردم نظرشون اینه که

کسی چه میدونه اون بچه در چه شرایطی  تشکیل شده خدای نکرده از راه غیر حلال نبوده باشه