2733
2734
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132902 بازدید | 1188 پست
دقیقاچند روز پیش خونه مادر شوهرم بودیم خواهرشوهرم برگشت گفت اگه من بچه نداشتم(خودش ۳تا بچه داره) مثل ...

من فقط موندم مثلا درسته نوه شیرینه اما نه تا این حد که مادر شوهرم پز بچه جاری مو به من بده هر چی باشه بچه ی اونه به شماها چی خوب

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
مشکلم که یکی و دوتا نیست اندومتریوز داشتم که عمل شدم خودم۲۷ سالمه و۷ساله ازدواج کردم

سنتون از من کمتره ....همسرتون چی پشتونه؟؟؟

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی اوقات واقعا کم میارم

عزمزمه منم بعد از ۸ سال انتظار و چند بار ivf ناموفق خدا برام معجزه کرد و باردار شدم

امیدوارم که‌ به‌ زودی زود تو هم‌بیای از معجزه زندگیت برامون بگی 

و خدایی که به شدت کافیست.

عزیزم خیلی برات ناراحت شدم.. ولی من خیلی هارو دیدم با بی خیالی و فکر نکردن بهش باردار شدن یعنی کلا استرس نداشتن 

از خدا میخام تا سال اینده این موقع به نی نی تو بغلت باشه 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی پسرم❤
2731
من فقط موندم مثلا درسته نوه شیرینه اما نه تا این حد که مادر شوهرم پز بچه جاری مو به من بده هر چی باش ...

افریته خانوم دیگه بچه جاریمو انقد میچلونه همشم به من نگاه میکنه 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
عزمزمه منم بعد از ۸ سال انتظار و چند بار ivf ناموفق خدا برام معجزه کرد و باردار شدم امیدوارم که‌ ...

خیلی خوشحالم که مادرشدی....مشکلتون چی بود؟؟؟ای وی اف جواب گرفتید

عزیزم خیلی برات ناراحت شدم.. ولی من خیلی هارو دیدم با بی خیالی و فکر نکردن بهش باردار شدن یعنی کلا ا ...

فدات بشم خانومی 

افریته خانوم دیگه بچه جاریمو انقد میچلونه همشم به من نگاه میکنه 

نمیدونم چه جوری میخوان پیش خدا حاظر بشن به خدا دل شکستن تاوان داره

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
نمیدونم چه جوری میخوان پیش خدا حاظر بشن به خدا دل شکستن تاوان داره

خدا که تا حالا جواب دل شکستمو نداده

خیلی خوشحالم که مادرشدی....مشکلتون چی بود؟؟؟ای وی اف جواب گرفتید

مممنونم عزیزم

انشاالله به زودی زود روزی خودت عزیزم

ضعف اسپرم و کم تحرکی و مورفولوژی پایین

۵ بار ivf کردم منفی شد

۵ بار هم iui که یکبار مثبت شد و اونم خارح رحمی شد.

دیگه قرار بود اسفند ماه دوباره انتقال بدم که خدا بهم نظر کرد و طبیعی باردار شدم

و خدایی که به شدت کافیست.
خدا که تا حالا جواب دل شکستمو نداده

ایشالله خدا دامن هممونو سبز کنه به خانواده شوهر منم یه عقل بده که بفهمن بچه دار نشدن عیب نیست دست ما نیست سرنوشتمونه کار خداسن

اینترنت

باشگاه

نی نی سایت

فیلم

کارهای خونه

تلفن

قرآن 

نماز

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنید📿عایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند.🕋🕋
فدات بشم خانومی 

من خودمم یک سال این درد و کشیدم خیلی استرس داشتم اصلا از زندگی افتادم از ترس اصلا دکتر هم نمیرفتم ک یوقت نگه مشکلی داری ولی دیگ ولش کردم بهش فکر نکردم تا قبل عید تست زدم مثبت شد اصلا باورم نمیشد مطمئنم توهم مثل من میشی یه روز تو اوج ناامیدی... 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی پسرم❤