2733
2739
عنوان

خانومهایی که بچه ندارن چجوری میگذرونید😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 132805 بازدید | 1188 پست
لوله های رحمم هر دو تا بستست با لاپاراسکوپی هم باز نشد ۳۲ سالمه شوهرم میگه اشکال نداره بچه نمیخوایم ...

عزیزم‌برو ivf کن

Ivf کاری به لوله نداره

الان رویان هم دکترهای خیلی خوبی داره که خیلی ها ازش نتیجه گرفتن

هم‌اینکه هزینه هاش خیلی خیلی کمتر از جاهای دیگه اس‌ 

و اینکه الان دولت حمایت میکنه همه داروها (بجز مکملها) و عمل‌ها  و ...تحت پوشش بیمه هست

بیشتر از ۵۰ درصد که تامین اجتماعی میده 

بقیش اگر تکمیلی داری چیزی نمیمونه 

حتما برو

سنت هم الان خوبه و طلاییه

ممکنه بعدا دیر یشه و پشیمون بشی

و خدایی که به شدت کافیست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من بعد یک و نیم سال که از ازدواجم گذشته بود اقدام کردم 

من قبلش رفتم دکتر زنان که مشکلی تو رحم مثل عفونت اینا نداشته باشم یا کمبود ویتامین اینا 

شوهرمم آزمایش داد که مشکلی نداشته باشیم 

همینطوری یه چکاب معمولی 

از شانس منم افتادم دست یه دکتر پولکی دروغگو 

من پریودم سرررررر وقت میشه 

بهم میگفت تو اصلا تخمک گذاری نمیکنی 

یکی نبود بهم بگه آخه منکه پریودم سر وقته چطور میشه تخمک گذاری نکنم 

انواع اقسام قرص میخوردم از اون موقع حس جنسیم کلااااا از بین رفته 

به شوهرمم میگفت اشکال اسپرمش درست نیس 

شوهرمو فرستادم دکتر مردان 

اونم دیده بود گفته بود هر کی اینو گفته غلط کرده خیلی خوبه وضعت دو سه تا ویتامین نوشته بود برا شوهرم از اون موقع فهمیدم این دکتر اشغال منو بازی می‌داده سه ماه تموم الافم کرد تا دلت بخواد خرج کردم 

دیدم منو بازی داده اومدم نشستم سر جام 

یک ماه تموم رازیانه خوردم 

ماه بعدش حامله شدم 

خدا نگذره از این دکترا تازه مثلا دکتر خیلی خوب شهرمون بود 

2731
شرایط ک خب یکم مراحب داره دیگ باید طی شه از بچه هم میتونید درخواست ازمایش کلی کنید 

دلیل اصلیش اینه ک همون بچه ها بعد چند سال دنبال خانواده. واقعیش ن می‌گردن 

همش میگن درسته برای ما خیلی زحمت کشیدی ولی میخوایم ببینیم پدر مادر اصلیم ن کی بودن چیکاره بودن الان چیکار میکنن

خودت طاقتش داری؟ 

2740
من سه ماه اول بارداریم سه تا اسپرین خوردم الان هشت ماهمه همه غربالگریام سالم بوده بنظرتون اسپرین به ...

نه نگران نباش

من‌از روز اول بارداری دکترم آسپرین داده و هر روز دارم میخورم

همه ivf ها و اونایی که غلظت خون دارن و سنشون بالاست دکتر بهشون میده

و خدایی که به شدت کافیست.
من کاری نکردم  مادر زادی قلبم مشکل داشت ...خیلی اذیت شدن پدر و مادرم  جراحی کردم و...&nb ...

خب خودت میگی مادرزادی بوده .. خدایی نکرده می شد بدتر از این هم بشه. ‌ قسمتت این بوده .. پدر و مادر هم تو هر شرایطی عاشق بچشون هستن ‌‌.. خودت مادر شدی بهتر درک میکنی.. مطمئن باش اونا هییییچی به جز سلامتی و طول عمرت رو نمی‌خوان و اون سختی ها هم به مرور فراموش میشه ‌‌‌.. انشالله همیشه سلامت باشی.

عزیزم تاپیکات رو خوندم یه برنامه بگذارید برای سیو کردن. وام رسالت هم خوبه برید تو کار خرید ماشین. بعدم اگه بشه دو سه سالی یه اتاق از خونه مادر شوهر بشین تا یه خونه کوچیک حتی ۴۰ متری بخرید. حتما برنامه ریزی کنید این چیزا رو بخرید

2706