2737
2739
عنوان

راست میگن خدا عدالت نداره🙃

203 بازدید | 19 پست

یکیو اونقد از اول زندگیش دوست داره که همه جوره هواشو داره

تو هر چیزی بهترینشو داره

اونوقت یکی حتی یه چیز خوبم بهش نمیده

تازه مدامم زجرش میده

خدای اون دو نفر یکی نیست مگه؟ 

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا یکیه... منتها منتظره ببینه اون ینفر یه تکونی به خودش میده از حال دراد یا نه. 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2740
خدای اونها یکیه اما رفتار اون دو متفاوته

دقیقا اما همیشه خوشبختیه مال کسیه که حتی به خدا هم فک نمیکنه هر چی ظالم تر خوشبخت تر

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

انسان خیلی چیزا نمیدونه فقط اینو بهت بگم اگه خدا بالا سرمون هوامون رو نداشت کارمون تموم بودش الان میخوای بگی الانم تمومه کارم اما بزار بهت بگم گاهی میرسه ک فکر میکنی تموم شدی رفتش اما درست ت همون زمان بایدی ک خودتو پیدا کنی 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
انسان خیلی چیزا نمیدونه فقط اینو بهت بگم اگه خدا بالا سرمون هوامون رو نداشت کارمون تموم بودش الان می ...

کاش کار من تموم بود و نبودم🙂

کاش کار من تموم بود و نبودم🙂

ایمان و باور داشته باش ب خالقت کافیه باورش کنی جوابتو میگیری

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱