2737
2739

پریشب خیلی ناراحت شدم هرچی باشه من از اون کوچیکترم باردارم خیلی حساسم دل نازکم

از سرکار اومد خواستم خوشحالش کنم کلی اون روز فکر کردم چکار کنم خوشحال شه تاپیک زدم از بچها پرسیدم کادو واسه مرد چی خوبه، قرمه سبزی درست کردم گل گرفته بودم براش ولی انگار نه انگار خیلی عصبی بود 😭مخصوصا از 5 صبح تا شب شیفت بیمارستان بود چشماش قرمز شده بودن چون هیچی نخوابیده بود( تاپیکای قبل دلیلشو گفتم) ی دوش گرفت گفتم بیا شام قرمه سبزی درست کردم گفت سر دردم بعد رفت اتاق

منم گریه کردم رفتم پیشش گفتم من بخاطر تو امشب قرمه سبزی درست کردم رفتم گل گرفتم برات ک خوشحالت کنم بعد دیدم داره نگام میکنه هم گریم گرفته بود 😭 هم خجالت کشیدم

قرمه سبزی گلی که گرفته بودم اصلا اهمیت نداد 

با اینکه باردار بودم چند ساعت سرپا براش غذا درست کرده بودم اینقدری عصبی بود از دستم که فقط اونشب باهام...... 

با اینکه من معذرت خواهی ازش خواستم 😭 چرا مردا بی احساسن اینقدر

وقتی ام فرداش رفته بود سرکار من خواب بودم وقتی بیدار شدم دیدم فقط گله رو گذاشته بود تو آب 💔 همینقدر بی ارزش... 

الان که چند روزی میگذره هیچ کدوم به روی خودمون نمیاریم ولی من همش فکر میکنم، فکر می‌کنم نکنه دوستم نداره، نکنه همسر خوبی نیستم ، با اینکه من معذرت خواهی کلی ازش کردم

چطور اون هرچی میشه من با یه معذرت خواهی میبخشم حالا اون چنین رفتاری کرد.... 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

یکم عاقل باش من خودم ساعت ۸ میرم دانشگاه عصر بر میگردم با اینکه کاری جز رو صندلی نشستن نکردم تو خونه واسم انرژی و احساسی نمی مونه 

خب باردار باش و دل نازک این حرف هارو به خودتون تلقین نکنید عاقل باشید همین کارهارو میکنید که به زن ها میگن بی عقل 

همینکه صبح اونکارو کرده خیلیه خودش یعنی پشیمونه 

خب اون نمیدونه تو انرژی گذاشتی درنظر اون یه غذا پختی همین

کاربری قبلا دست یکی دیگه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم عاقل باش من خودم ساعت ۸ میرم دانشگاه عصر بر میگردم با اینکه کاری جز رو صندلی نشستن نکردم تو خونه ...

نمی‌دونم والا 

هر چقدم خسته باشه ی تشکر بخاطر گل کار سختی نبود 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2731
نمی‌دونم والا  هر چقدم خسته باشه ی تشکر بخاطر گل کار سختی نبود

اونا متوجه این چیزا نیستن حتی نمیدونن قورمه سبزی پختن چه سخته چه برسه به خاطر گل تشکر کنن 

مغزشون اینه ما خودمونم ایراد زیاد داریم 

کاربری قبلا دست یکی دیگه بود