2737
2734
عنوان

همکلاسی قدیمی پسر

55 بازدید | 3 پست

ی همکلاسی داشتم ترم ۶ک بودیم انصراف داد من ی شهر دیگه درس خوندم بعد ی ماهی هست اومده محل کار من تقریبا همکار هستیم بعد تو این مدت خیلی باهم حرف میزدیم راجب همکلاسی و اینا 

تا اینکه این اواخر دیدم با اینکه من با لقب صداش میزنم ولی همش اسم کوچیکمو میگه مثلا الهامم گفت الی 

ی بار هم حس کردم نمیدونم با دستش بود یا برگه دستش زد ب بازوم گفت مهم نیس دقیقا اون لحظه نفهمیدم تو شوک بودم 

خیلی کم میبینمش شاید هفته ای ی بار کلا هم ی ماه بیشتر اینجا نیس 

بنظرتون ایندفعه اگ اسممو صدا زد واکنشی بهش نشون بدم یا ن من اصلا تو دوران دانشجویی ام باهاش حرف نزده بودم ولی بعد چند سال دیدمش از ی شهر دور خیلی خاطرات دانشگاه زنده شد 

متاهلم

میدونه که متاهلی؟ بهتره که بش بگی یکم سنگین تر رفتار کنه

آره میگم ک بهش گفتم بچه دارم بعد ۵سال دیدمش 

اصلا هیچ قصدی نداره یعنی من ک اینجوری فک میکنم ولی نمیدونم من باید چه واکنشی نشون بدم انگار براش عادیه ولی برا من ن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره میگم ک بهش گفتم بچه دارم بعد ۵سال دیدمش  اصلا هیچ قصدی نداره یعنی من ک اینجوری فک میکنم ول ...

خب اگه برات عادی نیست بش بگو، بهتره که مثل دوتا همکار رفتار کنیم. (اینجوری که تعریف کردی رفتار اون با شما بیشتر شبیه دوست هستش)

2731